Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olvastam egy kérdést imént...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam egy kérdést imént itt gykn, amiben arról volt szó, hogy a pasi részegen nem kísérte haza a barátnőjét, az meg szakítani akart. Milyen ez már?

Figyelt kérdés
A pasi bizonygatta, hogy szereti a csajt, gondolom a csaj kételkedett ebben. Valóban ezek a megfelelő összefüggések? Ha nem kísér haza a barátom, ez már azt jelenti, hogy nem szeret? 2O. L
2013. jún. 1. 22:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem ez volt az egyetlen probléma, ez már csak hab volt a tortán, vagy csak végre talált egy indokot.
2013. jún. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hülye a csaj, de a csávó azért haza kísérhette volna.
2013. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

beteg emberek is vannak a világon.


ha én részeg lennék, és hazakísérnélek mondjuk téged, akkor ebből külső szemmel pont annak kéne leesnie, hogy te vagy az önző, mert hogy engem üt el az autó amiatt, mert te igényelted hogy hazakísérjelek, viszont én képtelen vagyok hazamenni "épségben".

2013. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A pasi azt állította, hogy egyébként jól kijönnek, minden oké és nagyon szereti a csajt.
2013. jún. 1. 22:13
 5/21 A kérdező kommentje:
Madridism. Ezt kifejthetnéd bővebben...
2013. jún. 1. 22:14
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a csajnak. Ne hivatkozzon a piára az ürge. Ne igyon annyit, hogy azt bármire is ok/indoknak érezze
2013. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én biztos hazakísértem volna a barátnőm éjnek évadján, főleg buli után. A srácnak is ezt "kellett" volna tennie. De igen, a lány nem normális, ilyenért szakítás? De olvashattad, az anyja is teledumálja a fejét.
2013. jún. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
És mi van azzal, hogy a pasi szerint minden más alkalommal taxival ment haza, csak most ragaszkodott ahhoz, hogy hazakísérjék. Nem ürügykeresésnek tűnik? Nem védem a pasit, semmi közöm hozza, csak arra vagyok kíváncsi tényleg ez van manapság: nem kísér haza egyenlő nem szeret?
2013. jún. 1. 22:19
 9/21 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy bolond a csaj. Az meg hogy kivételesen gyalog akart hazamenni, hát na bumm. Akkor kísérje haza. Az nem kifogás, hogy ivott.
2013. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szóval a csaj is hülye meg a pasi is.
2013. jún. 1. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!