Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, szerintetek szakítsak vele?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de ha a barátom elmegy dolgozni és felhív mindig féltékenykedek,mert túl kedves másokkal és ezt néhány csaj félre értheti és nem bízok benne pedig már 5 éve vele vagyok és nem csalt meg de valahogy mindig félek.Nekem már az is megcsalás ha flörtöl
2013. jún. 1. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Már dolgozni se mehet el nyugodtan az ember?
2013. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kedvesség nem egyenlő a flörtöléssel.

Igen, lehet, hogy valaki félreértheti egy férfi kedves szavait. Na és akkor mi van? Attól még nem fog megcsalni. ÉRted? Ha valaki félreértené, és bepróbálkozik, megmondja, hogy bocs, de van barátnőm. Ennyi. Mit kell ezen túlragozni?

2013. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyébként meg 5 év alatt némi bizalom már kialakulhatott volna... amit te művelsz, azon normális esetben 1-2 hónap alatt túllépnek.
2013. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ő is ilyen féltékeny amúgy jó vele meg tudom,hogy szeret csak valamiért mindig féltékenykedek.Nem tudom van e így értelme ha egyikőnk se bízik teljesen a másikban.
2013. jún. 1. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!