Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom minden idejét motorozá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom minden idejét motorozással tölti, velem nem is foglalkozik. Mit tegyek? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2013. jún. 1. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Naa, megint itt a motoros:))
2013. jún. 1. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Volt már itt korábban is? :) A válasz: Ülj fel mögé vagy motorozz te is vele! Vagy ha már nem szereted emiatt, akkor szakíts vele!
2013. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyit időt szoktatok együtt tölteni?
2013. jún. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meló után hazajön eszik és utána megy is a haverjaihoz motorozni.
2013. jún. 1. 08:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt egy motoros pasim, hetente többször is jött értem, és együtt motoroztunk, elvitt nagyon szép helyekre. Aztán kiderült, hogy nős, és pattintottam :)))
2013. jún. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy mellette boldog akkor szakíts.. Vagy menj el vele motorozni, más megoldás nincs. Gondolom már régóta motorozik, és a barátit is régebb óta ismeri mint téged és egy picit fontosabbak neki ők mint te.
2013. jún. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
barátait*
2013. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért van ez, mert a motorozás nagyobb élvezetet nyújt, mint egy nő társasága. Ezt vagy elfogadod, vagy tipli. Én is így vagyok vele, csak nekem nincs állandó kapcsolatom, mert úgyis ez lenne belőle...
2013. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Arra ugye négy nem is gondoltál hogy nem a barátaival motorozik hanem egy másik csajt ültet maga mögé? ;)
2013. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!