Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyitott kapcsolatban él, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott kapcsolatban él, és találkozni akar velem. Akkor én csak egy ágyas lennék neki?

Figyelt kérdés

Régebben pár hónapon keresztül találkozgattunk,éreztem h akar tőlem valamit,de volt párom,nem lett belőle semmi,és a találkozásaink is abbamaradtak. Fél év után ő felkeresett engem,beszélgettünk. Azt mondta,nyitott kapcsolatban él. Azt gondoltam,akkor csak szexre kell neki a csaj,de nem...azt mondja,h tökéletes a csaj,csak semelyikük sem akart elköteleződni,ezért vannak nyílt kapcsiban. A srác újra találkozni akar velem. Kétlem,h a barátom akar csak lenni,hisz régebben nem tudott "csak" az lenni... Azt nem tudom,h régebben csak lefektetni akart,v kapcsolatot tőlem,de ez már mindegy is. A kérdés,h most mit akar? Egyértelmű,hogy csak ágyasnak kellenék neki?

21/N


2013. jún. 2. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínű tőled csupán szexet akar. De mondjuk egyszerűbb lenne ezt tőle megkérdezni. Ha neked ez is elég tőle, akkor nyugodtan menj bele a találkozóba. Ha viszont több kell...akkor felejtős.

24N

2013. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Komolyat valszeg nem akar.
2013. jún. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyilván szexelni. Hát komolyan mondom.....

De amúgy, ha mondjuk nem is csak szexelni akar, mi azt honnan a csudából tudnánk???

2013. jún. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

erről szól a nyitott kapcsolat, sokan élnek így, idősebbek is

ez a lényeg minden jó, csak szexre kellenek a plusz emberkék, ha Neked a szex megteszi, akkor jó N

2013. jún. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi van ezzel a világgal.Hogy mik vannak.

Egyértelmű a dolog,kapcsolatban van,méghozzá nyitottban.Tuti nem fogja otthagyni a nőt,már miért tenné.

Ha neked ez belefér,akkor hajrá.

2013. jún. 2. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy szexet akar. A mostani csaja a fix pont és úgy alakította a dolgokat, hogy "legitim" módon kefélhessen félre. És most téged szemelt ki prédának. Rajtad múlik, mit kezdesz ezzel, de ha te komoly kapcsolatra vágysz, akkor felejtős az ilyen pasi, mert csak szenvedni fogsz.


27 N

2013. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak szex. Én ne is áltasd magad azzal, hogy majd közben belédszeret...
2013. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!