Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most jogosan vagyok pipa?

Most jogosan vagyok pipa?

Figyelt kérdés

apámék tegnapelőtt bejelentették,hogy pénteken mennek az unokatesómékhoz,akiket örülök,ha látok egy évben vagy 1x-2x


és mondtam neki,hogy és hogy férünk majd el annyian a kocsiban?


erre le lettel oltva,hogy hát én itthon maradok azt le van szarva,mit csinálok magammal,de én akkor se megyek


és most ők vannak megsértődve,amiért megsértődtem,hogy engem csak úgy itt hagynak


jogosan vagyok ideges vagy nekik van igazuk?


13l


2011. nov. 16. 17:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
48%
te jogosan vagy ideges és még szép hogy megsértődsz ilyenen énis megsértődnék ilyenen.... Hát azért bocs hogy leszólom őket de nem normálisak....
2011. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
50%
jogosan vagy pipa
2011. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ki megy még hogy nem férsz be?
2011. nov. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak viccből mondták? Nem 2 kocsival mentek?
2011. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amúgy 13 évesen kivel maradnál otthon? Vagy egyedül? Nem hinném. Nem te értettél félre valamit?
2011. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

18:02 apám,a nővérem,a nővérem kislánya,aki eleve sok helyet foglal el,mert 4 éves,és be kell tenni neki azt a gyerekülést,meg anyám


és így gondoltam,hogy 5en már alig fértünk volna be


18:04 nem mert csak egy autónk van és tök komolyan mondták

2011. nov. 16. 18:06
 7/13 A kérdező kommentje:
18:05 ezen én is gondolkodtam,de inkább nem is kérdezem meg,mert még ezért is én lennék lecseszve,hogy -mééér,egyedül nem tudod magad eltartani? legalábbis apáméktól ez simán kitelne
2011. nov. 16. 18:07
 8/13 A kérdező kommentje:

megkérdeztem és kiderült,anya mégis itthon marad velem szerencsére


de ez azért akkor is genyaság,hogy az uncsitesóimat nem is láthatom..

2011. nov. 16. 18:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha 5 személyes a kocsitok akkor nyugodj meg, mert elfértek. Szerintem te értetted félre. Azt meg hogy mondhatják hogy 13 évesen el tudsz lenni egyedül is, szerintem ők se gondolnák ezt.
2011. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A nővéred szakadjon el a kölöktől, és hagyja az uránál,anyósnál, apósnál. Akkor nem lezs gyrekülés és beférsz te is.
2011. nov. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!