Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit valaszoljak erre ha tovabbra is faggat?

Figyelt kérdés
Baratnomnek szulinapi bulit szervezunk az egyik baratnojevel. Ma talalkoztam baratnommel es ott volt ez a lany is. A lany elhivott megbeszelni a dolgokat es baratnom most faggat hogy mirol beszeltunk. Soha nem tartottam a kapcsolatot a csajjal . Mit mondhatnek??
2013. jún. 2. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem bízik meg, dobd ki.
2013. jún. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmiképpen se hazudj neki! Állj elé fog meg mindkét kezét és mond neki azt hogy ne aggódj és ne gondolj semmi rosszra, elfogom mondani majd hogy miért mentem félre beszélgetni a barátnőddel de most még nem tehetem meg. Adj egy puszit a homlokára és az ügy le is tudva ;)

23/F

2013. jún. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mond azt hogy tanácsot kért tőled pasi ügyben, és szégyellné magát ha más is tudna róla. :D

Szerintem...

2013. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a lány sem komplett, ha ott hívott el sutyorogni, miközben barátnőd ott volt :D.

Sztem mondj vmi olyat, hogy aki kíváncsi, hamar megöregszik/majd megtudod, ilyen aranyos-vicceskedő hangnemben. Ebből vmit sejteni fog, de az összes többi magyarázkodás teljesen hazugságszagú.

2013. jún. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A lány mondta neki, hogy egy pasiról kérdezett, én mit sem tudtam erről, szóval majdnem bebuktuk.. de végülis jól jöttünk ki:D
2013. jún. 2. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!