Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha elmúlik egy szerelem ezzel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Marcsi333 kérdése:

Ha elmúlik egy szerelem ezzel együtt elmúlik-e a hozzátartózó fájdalom is, vagy a fájdalom továbbra is megmaradhat?

Figyelt kérdés
Barátommal 3 éve járunk, neki volt 4 évvel ezelőtt egy beteljesületlen nagy szerelme, akivel lekileg közel került, úgy nézett ki, hogy kapcsolat lesz belőle, de a lány a párom legjobb barátjával jött össze, aminek hamar vége lett. Párom ezután a poklok-poklát járta meg, szenvedett, sírt, majd állítása szerint lezárta. Azonban még a mai napig rémálmai vannak, és "egy picit" még fáj neki, "retteg" elmenni a lány háza előtt. A lány nemrég felhívta telefonon, ami felkavarta ugyan, de megkérte, hogy soha többé ne keresse, egyébként is boldog kapcsolatban van velem. Utána még írt neki egy levelet, amelyben szintén kérte, hogy semmilyen módon ne keresse, hiszen úgysem tudna tőle szabadulni, élete végéig vele marad. Nekem úgy magyarázza, hogy mindez a fájdalom, illetve annak az emléke és engem mindenkinél jobban szeret, én vagyok a legfontosabb számára. Amikor együtt vagyunk érzem a hozzám fűződő szerelmét. Én sokat vívódok, nem tudok kiigazodni rajta, mert nem tudom létezik-e az, hogy az elmúlt szerelem után, amelyből már kiábrándult és "taszítja" miért maradhat meg a fájdalom mégis? Nem tudom eldönteni, hogy szereti-e még a lányt, vagy pedig ez tényleg csak a visszamaradt "fájdalom emléke" lenne, szerelem nélkül? Ha viszont szereti, annak a nőnek az árnyékában képtelen vagyok élni, pedig szeretem őt.

2013. máj. 5. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
11%

Itt próbálod letuszkolni a saját hazugságodat egyrészt önmagadnak, másrészt másnak, mikor pontosan tudod az igazat, akár hány kérdést is fogsz kreálni, akár milyen rejtett történettel.


Fogd fel, van ahol nem leszel sosem első, és van amit bármennyire is erőszakosan akarsz módósitani-nem tudsz.A múlt pedig hozzátartozik egy ember életéhez. Beteg ember az aki ezt nem képes elfogadni.

Attól hogy nálad jobban szerettek mást, és képtelen a társad elfelejteni-arról nem tehet.

2013. máj. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-esnek igaza van!!
2013. máj. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt mondom, de nem szeret téged eléggé. Nem azt mondom, hogy nem szeret, bizonyára szerelmes beléd, ezt csak te érezheted. Ugyanakkor ha te lennél számára a legfontosabb, a tökéletes, aki mellett annyira de annyira boldog, akkor nem kavarná fel őt a lány.


Azt mondja csak fájdalom. Lényegtelen, hogy fájdalom, félelem, még mindig komoly érzéseket táplál iránta.

Ha az ex egy kicsit jobban megerőltetné magát és ráhajtana a barátodra, akkor némi lelkiismeretfurdalással, de a karjaiban kötne ki.


Magának mondogatja, és bizonygatja, hogy mennyire boldog veled, de csak azért, hogy elhitesse magával, már túllépett a lányon.

Hát nem.

2013. máj. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem magadnak teszed a legjobbat, hogy nem kreálsz a fantáziád által több ilyen témabeli kérdést, mert ugye-mint mindenki, te is magadból indulsz ki, és gondolom nem véletlenül nem tudja a srác elfelejteni a másikat.
2013. máj. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekhetsz kés alá, tuningolhatod magad külsőleg ezerrel, akkor sem tudsz változtatni azon, ami már megtörtént.
2013. máj. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lényegtelen, hogy fájdalom, félelem, még mindig komoly érzéseket táplál iránta.

Ha az ex egy kicsit jobban megerőltetné magát és ráhajtana a barátodra, akkor némi lelkiismeretfurdalással, de a karjaiban kötne ki. "


Itt a pont.

2013. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi lett azota ?
2016. febr. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!