Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom 2 év után nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom 2 év után nagyon messze költözik. Hogy tartsuk életben a kapcsolatunkat, ha csak 3 havonta találkozhatunk egy-egy hétre?

Figyelt kérdés
5 éve ismerjük egymást, a legjobb barátom lett, és 2 éve vagyunk együtt. Korábbi rossz kapcsolat miatt mindketten nehezen bíztunk meg bárkiben is, neki már 7 éve nem volt kapcsolata, így nálunk ez hatalmas szó, hogy mindezek ellenére mégis egymásba szerettünk és összejöttünk. Minden tökéletes, korábban is voltunk már szerelmesek, de ilyen mély érzelmekről álmodni sem mertünk! Most viszont állást kapott, nagyon messze (5760 km-re), és két évre szól a szerződése. Ő csak félévente tud majd hazajönni, én pedig - mivel még diák vagyok - max. 3 havonta tudok csak kimenni hozzá. Úgy döntöttünk, hogy nyitott kapcsolatban élünk majd, mert nem akarjuk próba nélkül feladni, de azt sem akarjuk, hogy a magány tegye tönkre a dolgot, és ha két év múlva hazajön és a ritka találkozások ellenére még mindig kitartanak az érzéseink, akkor újrakezdjük, komolyan. Mit gondoltok erről? Működhet ez így? Hasonló helyzetben lévők tapasztalatára különösen kíváncsi vagyok! Ő 28 éves, én 21.
2013. jún. 3. 01:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
a nyitott kapcsolat hülyeség.. simán ki lehet birni igy 2 évet..
2013. jún. 3. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Vagy kibírjátok vagy nem, a köztes megoldás (nyitott kapcsolat) hülyeség. Végig azon agyalj ki lépett félre előbb? Ha meg együtt maradtok akkor ki mit csinált abban az időben
2013. jún. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mamám anno 3 évet várt papára a hadifogság ideje alatt. Sosem lépett félre. Ecseteljem tovább?
2013. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A 3.-nak igaza van. Előfordul, h a két fél távol kerül egymástól egy időre. És? nehéz időszak tán, de ki lehet, ki kell bírni. bár a mai világban nem divatos kibírni, de ki mondta, h a mai világ a tökély?
2013. jún. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem lehetnek olyan mély érzelmek, ha egyből a nyitott kapcsolat merült fel megoldásként. Ez szánalmas úgy, ahogy van, már bocsánat.

Hasonló helyzetben eszembe se jutna, hogy mással feküdjek le, míg a párom tőlem messze dolgozik (valószínűleg értem is), és azt sem kezelném ilyen nyugodtan, hogy ő kerül közeli kapcsolatba más lányokkal.

Magány ellen mellesleg ott vannak a barátok, a szexhiányt meg míg nem találkoztok, maszturbálással is ki lehetne bírni, azért két év nem annyira sok, pláne, hogy találkozni is tudtok közben.

2013. jún. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem eszemben sincs bármit is csinálni, ezerszer inkább lennék akár életem végéig egyedül, mint bárki mással. Ő viszont mielőtt összejöttünk, elég kicsapongó életet élt nagyon hosszú ideig, és félek, Ő nem viseli majd olyan jól a távolságot hosszútávon...
2013. jún. 3. 01:33
 7/12 anonim ***** válasza:
az régen volt..
2013. jún. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Skype, ha hallottál e már róla.
2013. jún. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon szerethetitek egymást, ha nyitott kapcsolatot akartok. Komolyan képes lennél ugyanúgy szeretni és hozzábújni, miközben tudod, hogy odakinn hetente más csajt kúrt, 2 éven keresztül? Ne viccelj. Ha szeretitek egymást, nem fekszetek le mással, ha meg mégsem bírtok magatokkal, akkor egyszerűbb szakítani, mert akkor nincs semmi értelme, úgysem akarjátok egymást. Ez ennyire egyszerű. Egyébként marha szerencsés vagy, hogy diákként 3 havonta ki tudnál menni olyan messzire. Ha ilyen jól megy apuciéknak, akkor már ki is költözhetnél vele arra a 2 évre, a suli meg megvár. De ez így nem fog működni, tapasztalat.
2013. jún. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem megy olyan jól. Az iskola mellett dolgozom, és az, hogy én jó esetben 3 havonta el tudok majd utazni, azt jelenti, hogy fél szeletenként számolom majd a kenyeret két éven át, minden áldott nap. Kétségbe vagyok esve, úgy érzem magam, mint aki belül ripityára tört. Segítséget és ötleteket kértem, mert ilyen állapotban nem tudok tisztán gondolkodni, nem sértéseket és még egy rúgást. Elhiheted, ha lenne rá lehetőségem, elmennék vele. De nincs.
2013. jún. 3. 03:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!