Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kaphatnék több kedvessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Hogyan kaphatnék több kedvességet a páromtól?

Figyelt kérdés

Elsősorban 30-on felüliek véleményére lennék kíváncsi..

5 hónapja vagyunk együtt a pasimmal és eleinte mindig mondta, hogy hiányzom meg kedveskedett meg láttam rajta, hogy örül amikor találkozunk, de ez valahogy mostanában nincs meg.Azt hiszem valami megváltozott, de már arra is gondoltam, hogy én vagyok az oka, ugyanis nálam nem megy úgy, hogy egy-két hét után annyira kinyílvánítsam az érzelmeimet, mert eléggé megégettem magam.Hogyan tudnám előhozni belőle újra azt, aki?mert azt veszem észre, hogy valamilyen álarcba bújik..próbáltam nyitni, hogy akkor én majd megteszek mindent, hogy akkor majd én megyek hozzá, meg kedveskedtem neki, de egy idő után meg én éreztem magam szarul, hogy akkor most meg hülyének néz, aki mindent megtenne neki..Nem látok bele a fejébe, pedig néha jó lenne...


2013. jún. 3. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már 5 hónap után így viselkedik, akkor nem hiszem, hogy itt valamit változtatnod kéne. Sajnos ez a pasi nem szerelmes beléd, és valószínű, hogy csak nyűg vagy neki, pláne, ha a nyakára jársz.


Az már más tészta, hogy gyáva szakítani, és úgy alakítja a gerinctelen féreg, hogy te szakíts vele.


Ne remélj tőle többet, mert nem akar ebbe a kapcsolatba többet adni.


29/n

2013. jún. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!