Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális vagy csak én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy csak én reagálom túl!?

Figyelt kérdés
A párommal már egy ève eggyütt vagyunk, az elejèn mèg minden jó volt, sokat jártunk el mondenhova , romantikus tábor tüzek, sok csók, puszik, szeretkezès , ès mivel ö dolgozik èn pedig iskolába járok ezèrt mindig csak hètvègèn(pèntek dèlutántól vasárnap estig avgyunk eggyütt ) de ez jo igy nincs ezzel problèm csak eleinte volt furcsa. Aztán mostanába már egyre tõbbet dolgozik (2 honapja) ès mivel focista ezèrt meccsei is vannak.. egyre kevesebbet foglalkozik velem, nèha szombaton is dolgozik de ezt meg èrtem de ha haza jön már hozzám se szol csak elmondja h vele mi volt azt nem kèrdeznibhogy velem mi van , már nem.bujik oda hozzám már az se èrdekli ha meg puszilom vagy csókolom, nèha (ö viccelödèsnek hivja) de elèg durvákat beszologat ami a kapcsoltaunk elejèn mèg èn.is poènosnak.találtam.de mostmár egyre durvábbakat ès nagyon sèrtöeket, eszmèletlen fèltèkenysègi rohamai vannak , pedig nincs rá oka csak õ szerinte ne nèzzek rá egy fiura se ( volt mikor a leg jobb fiu baràtommal sètáltam ès felhivott meg hallota a hangját ès kiabált velem.h addig fel se hivjam amig ott a srác) szoval az a lènyeg hogy nagyon meg változott az elejèn sokat foglalkozott velem nagyon sokat beszèlgettünk sokat szeretkeztünk most pedig alig beszèlgetünk hiába van ott mellettem nem szol hozzám több mint egy honapja nem èlünk szexuális èletet de tudom hogy nem csal.meg mert eggyeltalán nincs rá ideje. Munka után pedig fel hiv ès megy aludni. De nem èrtem hogy mièrt nem szol hozzám foglalkozik velem nem.nyul hozzám "úgy" nem èrtem.mi változhatott. Èn nagyon szeretem ès mèg mibdig szerelmes vagyok ès azt is tudom hogy õ is szeret de nem tudom mièrt bánik velem igy, mièrt mond sèrtö dolgokat ès a többi :( szerintetek mi változhatott ? Èn mèg mindig oda bujok puszilgatnál csokolgatnám foglalkozok vele ès ha arrol van szo a szexet is kezdemènyezem de mire oda kerülne a sor addigra alszik ès utána meg azt mondja h az èn hibám....:( segiitsetek kèrlek hogy min változtassak ? Probáltam erröl beszèlni vele de kiforgatja a szavaimat ès lehetetlen hejzetbe hoz. Kidobni.nem fogom mert nagyon szeretem ès abba bele halnèk. Ha kèrhetem akkor èrtelmes válaszokat kèrek ès helyesirási hibákèrt reklamáciot is hanyagoljátok.
2013. jún. 3. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem vagytok kötéllel összekötve.

2. Mindenkinek alkotmányos joga hülyét csinálnia magából.

2013. jún. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet hogy kicsit ragaszkodó vagy. Ne adj meg mindig mindent neki. Van bennünk ez a vadászösztön és hát téged már nem kell meghódítani tulajdonképpen semmit nem kell tennie te ott vagy neki, akkor minek túráztassa magát?Lehetséges hogy kicsit már ellaposodott a kapcsolatotok és megunt téged.

23/F

2013. jún. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a srác nem annyira gerinces, hogy szakítson (pedig a jeleket rendesen küldi arról, hogy elege van belőled), akkor tedd meg te.

Amit leírtál, az tipikusan egy kapcsolat vége.

2013. jún. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak még menthető helyzetek, de ez nem az. Nem szoktam ezt írni, de: dobd ki! Nem fogsz belehalni, mindenkivel megesett már 1-2 szakítás.
2013. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!