Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnatok nekem segiteni? Szakitas utani allapotban vagyok, es teljesen el vagyok veszve. (3 szereplos tortenet)

Figyelt kérdés

A parommal 2 eve vagyok egyutt, elejetol kezdve folyton feltekeny mindenre, mindenkire. Ez mindig is gond volt, es mindig igergette hogy megvaltozik (probalta is, bar nem volt 100%os az eredmeny). Februartol uj munkahelyem van, eleg jo munkatarsi korrel, es folyton egyutt kavezgatunk. Ez persze nala kemeny indulatokat keltett, es folyton feltekeny volt az egyik konkret munkatarsamra. Es onnantol kezdve ez ment, hogy miert mesz ilyen csinosan dolgozni, miert sminkeled magad stb. Es a munkatars mindig, minden nap szoba kerult. A munkatars meg kozben szep nagy bociszemekkel bamult engem minden nap a munkahelyen (szoval valamit sejthetett a parom, halvanyan ismerik is egymast, van kozos barati kor is). Engem viszont nem erdekelt a masik srac, hiszen en a paromat szeretem, viszont minden nap arra menni haza, hogy attol kell felni hogy ma milyen napja volt a pasimnak eleg lelekrombolo is. Ugyhogy ez igy ment bo 2 honapig mig ra nem jottem, hogy jobban elvezem a srac tarsasagat kavezaskor, mint a stresszt hogy milyen hangulatban lesz a parom.


Szerdan leultem a paromal es elmondtam neki, hogy boldogtalan vagyok es hogy most mar tetszik a masik srac is es hogy nagy a baj. A parom sirt, megigert mindent, hogy megvaltozik, es el is hiszem neki mert ilyennek ismerem. Viszont eleg sok erzes kiurult belolem addigra.


Penteken elmentem a barataimmal szorakozni, de mivel a stressz miatt semmit nem ettem mar 3 napja ezert a pia 3x-os erovel hatott ram, es ott volt a masik srac is aki 1000-rel tepert, ezert reszeg smarolasba torkolt a dolog.


Masnap hazamentem, elmondtam mindent otthon, mindketten sirtunk, a parom konyorgott hogy ne hagyjam el. Vegeredmenye a hetvegenek, tegnap este elkoltoztem egy ismeroshoz, at akarok gondolni mindent egyedul, de mielott elvonulok kolostori maganyomba, gondoltam beszelek utoljara a masik sraccal, hogy wtf ez mi volt es mit is akarsz? A srac ramirt 2x tegnap, de nem valaszoltam neki, nem ment. Ma reggel megejtettuk a kavezast, epp hogy leulunk kettesbe, erre megjelenik masik ketto kollega. Egy oraig ucsorogtunk tobbedmagunkkal, mig vegul a srac visszament dolgozni. De a srac viselkedese nagyon baratinak tunt, randiszerunek semmikeppen.


Na ez a szitu, en meg el vagyok veszve. Ez a srac reszerol mi a turo volt? Ha csak egy trofea voltam penteken, minek jott le most kavezni velem?


Mit csinaljak az ex-el? Ot szeretem mint embert, soha nem akarnam megbantani, es tudom hogy megis ezt teszem, es utalom magam erte. De anny rossz dolog volt a multban, hogy nehezen hiszem el hogy tenyleg megvaltozna..


Adjatok kerlek tanacsot, eleg rossz borben vagyok :(


2013. jún. 3. 11:10
 1/4 Mimii89 válasza:

Sajnos ehhez hasonlò szitubòl làbaltam ki. Nagyon nehéz lesz az biztos.

Nem hiszem hogy szüksèged lenne ilyen fèltèkenységi rohsmokhoz. Bolfog akarsz lenni, nem stresstes. Az ex pasid ne sajnàld, mert magad tedd boldoggà. És ne azért légy vele mert akkor ő igy nem sérül annyira. Egy szakitâs mindig fàjdalmas. A màsik....sztem a pasik meg érzik ha egy nő kapcsolatba van és a veszèly miatt udvarolgatnak. Mivel màr nincs senkid és igy csak baràtkozik valòszinü hogy csak ezt akarta elérni h ne legyetek együtt. Fel a fejjel. Menj tàrsasàgba és beszélgess új emberekjel

2013. jún. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat eloszor is valoban nem volt szep, amit csinaltal. Masreszrol meg olvasni is rossz volt, ahogy a parod idegileg kikeszitett, belekepzeltem magam, hogy milyen lenne igy hazamenni minden aldott nap, abba a kuckoba, ahol az ember megnyugvasra es szeretetre szamit. huh. Nem hiszem, hogy itt barki meg tudna mondani, hogy mit kene tenned, csak te tudod eldonteni, hogy szereted-e annyira a sracot, akivel 2 eve vagytok/voltatok egyutt, hogy adjatok meg egy eselyt egymasnak. Ha folytatni szeretned vele szerintem probaljatok meg, hatha lesz annyi esze, hogy tenyleg megvaltozik es elfelejthetitek, ami tortent. Ha nem akarod folytatni, az is ertheto, mindketten ejtettetek sebet a masikon es mindkettotok reszerol gyengult a bizalom. A srac a munkahelyedrol meg szerintem tovabbra is hajtani fog rad, ha alkalma lesz, valoszinuleg azert viselkedik baratian, mert megiscsak a munkahelyeden vagytok es ez nem egy felszabadult kornyezet, mint egy alkoholos-laza buli. Lehet o sem tudja eldonteni te mit akarsz tole, mert tud a parodrol, talan erzi, hogy meg nem zartatok le a kapcsolatot es ezert talonba tett, mig te nem lepsz valamit. A sajat boldogsagodat tartsd szem elott, mindegy, hogy azt a regi vagy egy uj ember oldalan talalod meg.
2013. jún. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez a klasszikus Pygmalion-effektus. Addig mondogatta, féltékenykedett a másik srácra, hogy végül beteljesült. Szerintem mindenképpen szakíts, így már nincs értelme folytatni, a párod már nem tud benned bízni. A másik sráccal meg majd lesz valami.
2013. jún. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm mindannyiatoknak a velemenyeteket, orulok hogy valaszoltatok, es jo hogy mind kulonbozo.

Szerintetek tényleg meg tud valaki változni és levetközni a féltékenységet? Ugy erzem total semmi levegot nem kaptam. Sot vegulis igy belegondolok, korabban sem, csak akkor meg tudtam ezt kezelni, most mar nem.


A masik srac meg hogyha hogyha ugy gondolná tulsagosan gaz voltam reszegen (nem kizart), vagy bepanikolt hogy szabad az ut, akkor meg irt volna ram vasarnap? (2x is 4 ora kulonbseggel csak egyikre se valaszoltam)


A 3. variacio meg hogy egyiket se valasztom, es el kell kezdenem alberletet keresnem... hajajaj :( (mondjuk ez akkor is fenn all, ha a masik srac mellett dontok)

2013. jún. 3. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!