Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen dolog az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen dolog az, hogy a párom lebunkózta az apámat?

Figyelt kérdés
Ti mit gondoltok erről? Én nagyon megharagudtam hogy ezt mondta az apámról. Jó én is tudom, hogy milyen apám, de nekem ez meg van szokva és hogy ezt akárki is a szemembe mondja azt meg végképp nem engedem meg! Sem a páromtól sem a barátaimtól de senkitől sem! Komolyan azon gondolkodok hogy én szakítok vele, mert elmondtam neki, hogy mit képzel magáról hogy ezt mondja apámról...bocsánatot sem kért eddig még..Idősebb tőlem a párom de érdekes módon ezt valahogy nem tanította meg vele senki sem hgy ilyet nem szabad csinálni?!
2013. jún. 3. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
bunkó dolog..
2013. jún. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Ha tényleg bunkózik a pasiddal, akkor ez van! Ha nem tetszik neked akkor keress valami behódoló nyuszi gyereket akit baszogathat..
2013. jún. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem tudni a körülményeket..hogy valóban okkal mondta, vagy sem...persze, lehet ezt tapintatosabban is közölni! Mondjuk, én nem mondanám ilyen konkrétan a párom szemébe az ilyesmit, de ez személyiség kérdése is, van aki higgadtabb és átgondolja a dolgokat, és van aki hirtelen...
2013. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy apád bunkó, de a pasid is.
2013. jún. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerjük az előzményeket, így nem mondhatunk véleményt sem. Nem ismerjük sem a párod, sem apádat, sem azt min különböztek össze.

1. Lehet, hogy alapból toleráns a párod, de nincs olyan ember akit nem lehet annyira kihozni a sodrából, hogy ne mondjon ilyet.

2. Lehet, hogy apád is bunkó, meg a párod is.

3. Lehet, hogy apádnak van igaza, és csak a párod bunkó.


Hogy a 3 közül melyik, tudnunk kellene a fenti információkat is.


Ha én lennék a párod, és feszt bunkózna velem az apád, megpróbálnám elkerülni az ilyen konfliktusokat, megpróbálnám elkerülni a társaságát. Ha ez nem sikerül, és már sokadszorra b@xná fel az agyamat, lehet én is mondanék ilyet, nem tudom.

2013. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de ha pl olyat tett, ami tényleg ordenáré bunkóság, és ezt a párod mondjuk NEKED megjegyezte egy kicsit ingerülten, de apádhoz sose menne oda hogy : "azanyád te mekkora bunkó paraszt vagy!" ...


Szerintem elmondhatod neki, hogy hát igen igazad van de kérlek ezt ne mondd többet mert nekem fáj, és ha lehet neki se mondd, tiszteletben tartom a véleményed ha te is az én kérésem..

DE EZÉRT SZAKÍTANI? ... hát nem tudom.

2013. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!