Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom szakított velem azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom szakított velem azzal az indokkal, hogy már kihűltek az érzései. Van még esély, hogy újból feléledjenek?

Figyelt kérdés
nem követem el azt a hibát, hogy sms-ekkel bombázom vagy hívogatom, tehát békén hagytam őt, pedig nagyon vissza szeretném kapni őt. van esély arra, hogy a távollét alatt újból felelevenedjenek az érzései? Két éves kapcsolat.Olyanok tapasztalatára vagyok kiváncsi, akipéldául ugyanezért hagyta ott a párját, de később újból összejöttek. 29/N
2013. jún. 3. 19:08
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
5 napja szakítottunk. Azóta látott városban, de kerültük egymás tekintetét. :s én nem akarok semmiképp sem nyomulni. Azt várom, hogy kezdjek el hiányozni neki. Van esély?????????
2013. jún. 3. 19:10
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez már csak egy ok volt arra hogy szakítson, nem most hűltek azok ki, hanem már nagyon régen. Ne akard őt vissza.
2013. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen indokkal szakít, akkor szerintem nem sok esély van. :(
2013. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha hiányozni is kezdesz neki, az max. csak a megszokás miatt lesz. Egyébként azt tanácsolom, hogy felejtsd el. Ha 2 év alatt úgymond "kihűltek" az értései, akkor igazán, mélyen soha nem is szeretett.


27 L

2013. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nem bánom, ha megszokás miatt csak jelentkezzen már mert megőrülök
2013. jún. 3. 20:14
 6/13 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már ez, csak én pasi vagyok. Engem a lány keresett meg, hogy kezdjük újra. Aztán 3 hét múlva megint kidobott, nekem az meg már emberileg sok volt, így teljesen kitöröltem az életemből. Szóval ha nem akarsz hasonlót, próbálj meg túllépni. Tudom nehéz parancsolnia szívnek, de próbálj meg gondolkodni. Azért ha valaki azt mondja kihűlt az érzések, az csak nem véletlen.
2013. jún. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret és elhagyott akkor sajnos már nincs. Ahhoz beszélgetés sok sok találkozás együttlét kellene...

De ha a másik szakitott erre esély sincs így nincs esély semmilyen felélesztésre. :(

2013. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Lehet, hogy csak kicsit össze zavarodott. Én saját tapasztalatból mondom, hogy történhet még csoda. A barátommal 1év után szakítottunk.. mind kettőnk részéről úgy éreztük, hogy már nincs meg az a szerelem aminek lennie kéne, így szakítottunk... ismerkedtem én is, és ő is. Ez így ment kb másfél hónapig, néha beszéltünk.. de nem sokat. Aztán átjött, de csak így beszélgetni (mert jóba szerettünk volna maradni) .. ekkor már én jobban megismerkedtem egy másk sráccal, és őt is bőven keresték lányok. Rettenetesen féltékeny voltam, mert hát azért nem könnyű valakit csak úgy elfelejtni.. aztáán elkezdtünk többet találkozgatni.. elmentünk moziba, kirándulni.. de csak mint Barátok legalábbis így akartuk) aztáán ahogy szépen lassan, egyre több időt töltöttünk egymással mind ketten rájöttünk, hogy mégis szeretjük egymást és nem akarjuk elengedni a másikat. Én így megszakítottam a kapcsolatot az akkor kialakulóban lévő sráccal és ő is lezárta a többi csajjal. Eltelt fél év azóta, és mondhatnám, hogy jobban szeretem mint az előtt, többet figyelünk a másikra és egyszerűen jobb lett. Ha nem velem történik meg ez, akkor nyílván én is azt mondom az ilyesmire, hogy totál kihűlt, és fölösleges reménykedni.. Egyenlőre abszolút ne keresd, várj egy kicsit.. Aztán a későbbiekben néha találkozzatok..hátha...
2013. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, bárcsak így lenne:( most van épp egy hete, hogy dobott. azóta nem jelentkezett:(
2013. jún. 5. 11:13
 10/13 anonim válasza:

(utolsó válaszoló vagyok) :)

Egy hét még nem a világ vége.. szerintem fog keresni, pláne ha 2évig votlatok együtt. Azért ennyi időt nem lehet csak így kitörölni... lehet most kicsit "szabadabb szeretne " lenni, a környzetemben rengeteg ilyen történt már, és általába mindig rájöttek, hogy szeretik egymást:) Persze mindenkinek könnyebb azt mondani hogy : Nincs remény, hagyd, ne keresd stb... én fél éve annyira kiszerettem a barátomból, hogy lehetetlennek tartottam, hogy mégegyszer úgy érjek hozzá mint az előtt. De nem így lett szerencsére:) Persze két emberen múlik, de semmi se lehetetlen!

2013. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!