Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 200 km-es távolságból, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

200 km-es távolságból, nem ismerjük egymást, lehet rá esély? Egyáltalán tetszhetek neki?

Figyelt kérdés

A b.nőm unokatesójával még egy fél éve találkoztunk, álomhelyes a srác, vízilabdázik és jófej... Egyszer találkoztunk, alig beszéltünk, de nekem nem ment ki a fejemből... Bejelöltem fb-on, rávettem magam, hogy ráírjak, azt se tudta ki vagyok (ami nem nagy csoda, mert ő 16 én 14 vagyok, tehát kb pisisnek néz, meg amúgy is, semmi kommunikáció nem volt kb közöttünk). A b.nőm is tud róla, aki ráadásul a legjobb, ő persze kiakadt, mert hát mégiscsak az unokatesója... Tehát májusban megint fogunk találkozni nagy társasággal mint legutóbb, de valszeg azt se tudja ki vagyok még mindig:/ Félek hogy nagyon tetszeni akarok neki, és akkor nem vagyok önmagam, múltkor is ez volt, tettem vettem magam, ami mellesleg tök szánalmas volt, így szerintem még közömbösebb maradtam számára..:// aztán felvettem a 'leszarom, én bunkó és flegmah vagyok' stílust. Ami még rosszabb volt, nem tudom mit tegyek... Nem szeretném végiggörcsölni az egész kirándulást miatta, és a b.nőmet se szeretném kellemetlen helyzetbe hozni://// segítsetek kérlek!


Azóta találkoztunk, semmi különös nem volt, de legalább beszélgettünk, nem úgy mint múltkor... Azóta semmi, csak annyi, h belájkolta a borítóképemet (igazából tudom, hogy az csak egy lájk, de tök fura volt, nemis akkor osztottam meg, nem tudom, hogy láthatta meg...), ami a 2 legjobbbaratnőmmel készült (az egyik az uncsitesója,a másik meg, aki szintén ott volt, és neki is tetszik, de ezt nem mondjuk egymásnak...) szóval ez mit jelenthet, lehet h nem is azt a képet akarta (benne van a pakliban más okok miatt), vagy semmi jelentősége, csak tetszett neki a fotó? Szóval ez mit jelenthet? Mit csináljak? Egy hete volt már az egész, már pont kiment volna a fejemből, mikor jött az a lájk, nem értem.


2013. máj. 30. 18:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kétlem,hogy bejössz neki,felejtős.
2013. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!