Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az őrületbe kergetem igaz?

Figyelt kérdés

A barátomat nagyon szeretem de ugyanazt a szöveget kapom nála is mint az előző barátomnál aki csúnyán kihasznált és átvert. Sajnos emiatt elég bizonytalan vagyok pedig tudom hogy szeret mégis azzal bombázom hogy ugye nem hagysz el ugye nem versz át ? Nagyon sokat vagyunk együtt és mindig mondja hogy szeret imád de néha motoszkál a fejemben hogy bizti ugyanugy járok mint multkor

pedig őt is szerettem és megadtam neki mident amit csak tudtam de a haverjai kidobták a tőlem kapott ajándékokat meg cikizték amikor mesélt rólam aztán talált mást


2013. jún. 4. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
személy függő
2013. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán egy kicsit de ha szeret akkor így szeret
2013. jún. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ertheto,hogy elovigyazatosabb szeretnel lenni,de ha allandoan ilyen szovegeket hajtasz egy ido utan megunja,vagy megharagszik a bizalmatlansagod miatt,mikozben lehet o tenyleg imad
2013. jún. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem
2013. jún. 4. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem neked egyetlen egy dolgot kellene megkérned tőle: hogy legyen őszinte veled. Vagyis, inkább hagyjon el, ha már nem szeret, ha talál mást, akivel jobb, DE ne verjen át és csapjon be. Ha az őszinteségében meg tudsz bízni, vagyis kéred és hagyod, hogy elmondjon számodra negatív dolgokat is ÉS nem hisztizel miatta, hanem képes vagy ezt kezelni, akkor amíg veled van, nem kell félned hazugságtól. Mert mi a rosszabb: ha átvernek és elhagynak, vagy ha ugyan véget is ér egy kapcsolat, de őszinték és nem vernek át?
2013. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!