Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "álomkép" nem hagy élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "álomkép" nem hagy élni? Álmaim pasija kerget az őrületbe?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve láttam a suliból hazafelé menet egy gyönyörű, ámulatbaejtő fiút. A kisugárzása is nagyon stílusos volt, hozzáfogható fiút még sosem láttam. Észrevette,hogy figyelem ezért ő is rámnézett. Korban is illet hozzám, 17 év körüli lehetett. Azóta rengeteget gondolok rá, úgy érzem sosem fogom elfelejteni. Tudom,hogy nagy szavak ezek, de ő tényleg csodálatos volt. Féléve van barátom aki helyes, és nagyon jó ember, de ennek ellenére úgy érzem nem vagyok boldog vele.
2012. jan. 15. 12:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
72%
Ennyit arról, hogy a lányokat csak a belső érdekli!
2012. jan. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
ki mondta ezt a hülyeséget,hogy CSAK a belső? nagyon fontos a belső is.
2012. jan. 15. 12:04
 3/27 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt csak egy lánnyal. Próbálom elfelejteni és valamennyire sikerül is, de így is mindennap eszembe jut. Úgyis tudom, hogy nem fogom látni többször úgyhogy nem depisedek be miatta bár egyszer majdnem sikerült volna ha hagyom magam. Felejtsd el te is szerintem valahogy , tudom hogy nem könnyű dehát na :)
2012. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ez alom marad ;)
2012. jan. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
úgy érzem,hogy a boldogságot amiről minden ember álmodozik, amit mindenki keres élete során én megtaláltam volna Vele.
2012. jan. 15. 12:13
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy lehetetlen megtalálni. Végülis nem egy külföldi nyaralásomon láttam,hanem itt Pesten...
2012. jan. 15. 12:14
 7/27 A kérdező kommentje:
Hogyan találhatnám meg? Magánnyomozó??XD
2012. jan. 15. 12:17
 8/27 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen NEM AKAROD elfelejteni. Ugyanis marha kényelmes azzal kelni és feküdni, hogy az álmaid pasijára gondolsz, akiről mellesleg nem tudsz semmit. Mindemellett fél éve van barátod, ami igen sok időn át tartó áltatás... Az ember igenis meg tudja szabni, mire gondoljon. Felnőtt nő vagy elméletileg, ne viccelj... Gondolj bele, mit csinálsz: fantáziálsz valakiről, akit egyszer láttál, csodálatosnak gondolod, holott nem is ismered, emellett együtt vagy valakivel már fél éve(!), akit ezek szerint nem is igazán szeretsz. Ha akarnál, tudnál változtatni, legalább az álmodozáson.

19L

2012. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
magánnyomozó ?: D nem mondasz hülyeséget nekem is azt kéne tennem Xd
2012. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
akik nem értik meg szerintem még nem találkoztak olyan emberrel aki így hatott rájuk
2012. jan. 15. 12:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!