Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már megőrülök? Àllandó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megőrülök? Àllandó idegesség?

Figyelt kérdés
Barátom folyton hazudott nekem igaz kis dolgokba. Aztan mar.kicsit nagyobbakba is. Elkezdtem nyomozni utànna ő ezt meg nem tűri el nekem.lànyokkal beszelgetett aztan egy közössegi oldalon is lattam beszelgeteseit es mondtam torulje le oket. Jo darabig nem is volt most.ujbol vannak neki. Mit tegyek? Nem hiszek neki. Eletem szerelme nem birok szakitan vele
2013. jún. 4. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Akkor tűrj és kutass. De őszintén, milyen választ szeretnél? Bizalom 0, így nem fogsz leállni a keresgéléssel, a szerelem viszont lángol, szakítani sem fogsz.


Akkor mit tegyél? Főzz valami finomat, nézz meg egy filmet. Az jó egy ilyen esős estére.

2013. jún. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy dobod, vagy tovább fog veled szórakozni...... te döntesz!
2013. jún. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem maszturbálj egyet
2013. jún. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!