Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejöttem egy lánnyal de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöttem egy lánnyal de nem vagyok szerelmes, viszont szeretek vele lenni. Mi legyen?

Figyelt kérdés
Nagyon rég nem volt barátnőm és nagyon örülök hogy végre van, viszont nem vagyok szerelmes. Nem vagyok az a tipus aki hetente váltja a barátnőit hanem inkább az igazit keresem, de tudom hogy ő nem az, mégis élvezem hogy vele vagyok. Kicsit lelkiismeret furdalásom is van miatta nehogy kihasználjam vagy ilyesmi... szerintetek? 18F
2013. jún. 4. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor barátnő helyett legyen mondjuk barát? Miért használnád ki? Nem ígérsz semmit, nem mászol rá, tisztázod a helyzetet. Ennyi.
2013. jún. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan értelemben jó vele lenni, hogy jó valakit ölelgetni meg csókolni. A batár nem olyan akit lehet... :D
2013. jún. 4. 23:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha friss a kapcsolat,várj egy-két hetet,lehet,hogy csak időre van szükséged ahhoz,hogy kialakuljon Benned a szerelem érzése.Ha jól érzed magadat vele,szeretsz vele együtt lenni,tetszik,vonzódsz hozzá,az egy jó kiindulási alap.
2013. jún. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha ló nincs, szamár is jó. Hogy fogod megtalálni az igazit, ha foglalt vagy?
2013. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Használd ki, vagyis nézd meg, hogy változik-e valami 1-2 hónap alatt. Ha nem, akkor szakíts, mert utána csak nehezebb lesz.
2013. jún. 5. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szerelem általában nem pikpakk jön az emberre. Ha bejön neked a lány, csak még nincs meg az a nagy szerelem, akkor lehet, hogy pár hétig még érdemes a kapcsolatot tartani, aztán ha mégsem, akkor el kell mondani a lánynak, hogy bocs, de az a szikra nincs meg. De ha csak a csókolgatás, ölelgetés hiányzik, de nem is vonzódsz hozzá, akkor hagyd el, mert iszonyat nagy gerinctelenség a lánnyal szemben.
2013. jún. 5. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!