Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Intim dolgok. Ki mikor oldódot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intim dolgok. Ki mikor oldódott fel a párja mellett, hogy már gond nélkül mentek előtte-mellette a következő dolgok?

Figyelt kérdés

1. Előtte való pisilés

2. Kakálás (zárt ajtók mögött gondoltam, bár lehet van olyan, aki ezt is a másik előtt is képes végezni)

3. Hányás (betegség vagy alkohol miatt) előtte

4. Borotválás (hónalj-láb-intim)előtte

5. Éneklés

6. Puki


Én 2 év után is feszélyezett voltam volt páromnál, ha 2. és 6. pont volt, pedig elég laza lány vagyok, meg ő sem volt prűd..csak nekem ez annyira..intim.


2013. jún. 5. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A hányás már az első hónapban ment mert sokat piáltam ő tartotta a lavórt. Lehet ezért lett belőle EX.
2013. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
volt olyan, h pár hónap után,
2013. jún. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem jelenleg nincs barátnőm, de leírom azt, amikor még volt.

1. nem tudom pontosan, pár hónap után, főleg miután szexeltünk

2. nem volt ilyen, pedig 4 évig együtt voltunk, talán főképp azért, mert nem nagyon aludtunk együtt

3. hányni nem hánytam előtte, de nagyon részeg többször is voltam, már a kapcsolat legelejétől kezdve

4. ilyen sem volt, nem éltünk együtt

5. részegen elég sokszor elő fordult, a kapcsolat elejétől kezdve

6. ilyen is volt, de azt hiszem, kb 2 év után.

2013. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Még a kezdetek előtt. 1 évig együtt laktunk, akkor kialakultak már ezek, majd dugótársak lettünk, és végül összejöttünk.
2013. jún. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Hát nemtudom... mi is kb. két éve vagyunk együtt,és hát részegen már látott hányni, meg rendszeresen éneklek neki :D de az összes többi, hát szerintem gáz.
2013. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A pisilésből (természetben, vagy ha egyben van a wc és a fürdő) nem csinálok előtte gondot, ő sem. Énekelni mindketten szoktunk, bár egyikünknek sincs túl jó hangja, de azért néha elég komoly kis duetteket nyomunk :D

Ő gyűlöl hányni, nem tudom miért, így szerintem nem nagyon fog - nem hogy előttem. Én sem hánytam még előtte, de egyik esetből sem lenne nagy gond szerintem.


A borotválás, kaka, puki nem fér bele nálam. Az első kettőhöz semmi köze nincs, a pukizni nem szoktunk egymás előtt, mert mindketten elég bunkó dolognak tartjuk (ha kicsúszik az más).

2013. jún. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3 hónap:)
2013. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csúnyán le leszek pontozva úgyérzem :DD

Mivel nekem a párom hamarabb volt haverom, mint a párom, rengeteget buliztunk együtt, így az előtte való hányás(részegen) már baromira hamar megtörtént. Az előtte való részeg éneklés már a 3. találkozásunkkor, mikor alig ismertük egymást. A pisilés is szintén részegen :D


Puki és kakilás sosem volt még előtte. Nem lakunk együtt, a kakilást megoldom otthon. Pukizni meg nem szoktam, nem vagyok szeles típus, ha esetleg mégis úgy adódik, kimegyek pisilni, és megoldom. Borotválásra szintén nem került még sor.

2013. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést ugye nem úgy kell érteni, hogy a párom orra előtt sz*rok meg p*sálok? Kicsit úgy jön le ebben a kontextusban... Mert ha igen, olyan ember nem létezik!
2013. nov. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a pisilés az kb. 1 hónap, kaka az kb. 2 év (úgy hogy ő is bent van a fürdőben), puki az 2 hónap mert ő kezdte :D az éneklés még a mái napig sem.
2014. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!