Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogalmam sincs mit csináljak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit csináljak. Ez csak fellángolás lehet részemről? (lent)

Figyelt kérdés
Távkapcsolat félében vagyok egy ideje. Elég ritkán tudunk találkozni leghamarabb majd nyár közepén látjuk egymást. Az exemmel egy osztályba járok és pár napja egész jól el tudunk beszélgetni. Most valahogy olyan érzés van bennem mintha újra megpróbálhatnám vele. 1,5 éve szakítottam vele 5 hónap után mert úgy éreztem hogy a vége felé már csak a szex miatt voltunk együtt és irányítani akart. Azóta úgy látom rajta hogy változott pozitív irányba. Fogalmam sincs mit csináljak. Ha exemmel próbáljam meg újra akkor hogy hozzam tudtára? Lehet hogy már nem kellenék neki mert egyszer már kidobtam és elég rég volt? Azóta volt 1 barátnője 3 hónapig. Előre is köszönöm a válaszokat
2013. jún. 5. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez fellángolásnak is édeskevés. :)
2013. jún. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!