Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁnyok! Fellángolás? Voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kacsacsoruemlos kérdése:

LÁnyok! Fellángolás? Voltatok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Szóval mostanában randizgatok egy gyönyörű lánnyal, aki látszólag teljesen belém van zúgva pedig kb 4x találkoztunk.

Az a helyzet, hogy én ezt hihetetlennek tartom. Ez könnyen elmúlhat magától?

Tényleg egy kategóriával feljebbi csaj mint én, ezért is hihetetlen. Bár a barátaim többségének nem jön be.

Nem vagyok gazdag...stb nem ezért lehet.


De a kérdés mégis az: szerintetek el fog múlni ez a már-már szerelmi magasságokba lépett érzése? Nem akarom h "kiszeressen" belőlem, érteni akarom mit eszik bennem..



2013. máj. 21. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
érteni? ... az életet élvezni kell, nem érteni
2013. máj. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Miért lenne felsőbb kategóriába mert nő?
2013. máj. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
valamit tudsz, amit a többiek nem:D
2013. máj. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Maga a fellángolás el fog múlni akár igaz akár nem ez a szerelem. Utána tér a kapcsolat a nyugvópillére és kezd kialakulni a finomabb vonalszerkezete.

A kérdésre visszatérve lehet hogy csak az a tipikus jellem akit elvakít a "rózsaszín köd". Szerintem ha tetszik csak menjen a dolog nyugodtan egy picike gyanakvás még belefér de ha tetszik és fordítva is igaz akkor legalább higgy benne, azért sok férfi álmodik erről.:)

Sok sikert;)!

24/F

2013. máj. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a logikát... miért múlna el?


Hidd el, és élvezd. Aztán ha olyan a kapcsolat, majd megkérdezed, hogy mi fogta meg benned.

2013. máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek! mentek a zöld kezek!


"Miért lenne felsőbb kategóriába mert nő?"

nem azért. egyszerűen jobban néz ki mint én.

2013. máj. 22. 00:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Én mondjuk voltam így. Valamit láttam egy srácban, akinél én "jobb" voltam.


(csak hogy érthető legyen, én mozgok, jó testem van, szépnek tartanak, úgy általában, sikerem van a pasiknál, stb. srác meg igénytelenül kövér, lusta, fura arcú volt, meg minden... bár tény, hogy nagyon okos)


Senki nem értette, hogy mégis MIT látok benne, ha munkanélküli, így néz ki stb, és ennél szerintük csak jobbat kaphatok stb. Mondjuk még a srác is állandóan ezzel nyaggatott.


Én akkor is láttam benne valamit. :D Bár sokáig tény, hogy nem tartott, de pár hónapig nekem ő kellett. :D

2013. máj. 22. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

utolsó:

én azért nem ilyen vagyok szerencsére. ő mondjuk 10/8 én meg 7/10 ha úgy kiöltözöm. ha nem akkor 6/10.


de mégis látom a szemében azt a lángot, ami vagy elmúlik neki vagy nem. mindenesetre nem élem bele magam annyira még.

2013. máj. 22. 00:20
 9/9 anonim ***** válasza:
A szerelem nem alakul ki ilyen gyorsan,ez csak fellángolás,a szerelemhez ismerni kell a másikat testileg,lelkileg,mélyebb kapcsolat,olyan nincs,hogy 4szer találkoztok aztán már nagy a szerelem,ezt csak a tinik hiszik.
2013. máj. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!