Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány összeköltözésen vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány összeköltözésen vagytok túl? Melyikből mit tanultatok?

Figyelt kérdés

Mondjjuk valamelyikből egy spéci receptet tulajdonítottatok el, vagy megtanultatok a párotok melett motorozni, jobban érveltek egy vitában.. ilyenekre gondolok :)


Értelemszerűen azoknak szól a kérdés, akik legalább 1x összeköltöztek már a (volt) párjukkal. Ilyen válaszokra vagyok kíváncsi. A "semmit" válaszokra szintén nem vagyok vevő.


Köszönöm!


2013. jún. 5. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyen se. Még mindig a szüleimmel élek igy volt ez minden kapcsolatomnál is. 25/L
2013. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bocsi későn olvastam :(
2013. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

19 évesen költöztem össze az első komoly kapcsolatomban. Megtanultam önállóan háztartást vezetni, pénzt beosztani, stb. Na meg azt, hogy milyen könnyen ellaposodik egy kapcsolat, ha nem tesznek érte...

Aztán sok év után költöztem össze a majdani férjemmel, utólag azt mondom, hogy ebből is azt tanultam, hogy milyen könnyű elkényelmesedni, a problémákat a szőnyeg alá söpörni - és hogy ez milyen könnyen tökretesz egy kapcsolatot!

2013. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tervezem az összeköltözést bár eléggé félek tőle :(
2013. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
személyesen 0án, nem személyesen 1en a tesóm+bnője összeköltözésén -> mit szűrtem le? Hogy én soha a büdös életben nem fogok nővel sem kezdeni, sem összeköltözni, sem elvenni feleségül. Ha ilyenre adnám a fejemet akkor a jegyűrű árát egy golyóra vagy egy kötélre költöm, saját felhasználás céljából.
2013. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!