Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ők tényleg nagy számok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ők tényleg nagy számok? (lányok kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011 Szépségkirálynő döntősök azt hiszem :) Ki tetszik legjobban? Miért?

Szerintem a 7-es elég szép de a többi tök átlagos eltekintve attól hogy szép az alakjuk :)



2013. jún. 5. 22:43
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Atyaég! Ez is azt bizonyítja, manapság elképesztő miket tud képzelni magáról a magyar átlagpitsa. A 7. és 8. lányon kívül a többinek semmi keresnivalója ott.

Az 5. meg egy kifejezetten ronda csaj, hogy a francba mert egyáltalán odállni egy szépségkirálynő választásra? Normális? Semmi önkritikája sincs?

2013. jún. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Imádom az ilyen szépségversenyeket... Az utcán szebb nők jönnek szembe az emberrel, mint akik az ilyen versenyeken ott vannak...
2013. jún. 6. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
jézusom ezek szépek ez most komoly ? Hát én komolyan jelentkezni fogok mert ezektől szebb vagyok,mondjuk a 8-nak elég elviselhető feje van de a többi..és a testük sem tökéletes..
2013. jún. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
1. képen balról a második, jobbról a második azért nem rossz, másodikon
2013. jún. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
11-es és 8-as elég jók, ehhez a mezőnyhöz képest. Amúgy ők is elég átlagosak.
2013. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A 8-as az abszolút námbörván a többi kutyaütő(azaz nem szépségversenybe illőek mert átlagos kinézetűek)
2013. jún. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

xDDD

Ilyen szép nőkre azt írjátok, hogy ocsmány.

(bele sem merek gondolni akkor, hogy én mi vagyok...)


Amúgy a 8-as a legjobb.


17/L

2013. jún. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
12-es nagyon patent,nekem ő kéne.
2013. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!