Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már egyszer nem kellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már egyszer nem kellettem a srácnak, később sem fogom érdekelni?

Figyelt kérdés
Valamennyire azért csak érdekeltem mert elhívott többször is randizni, elvoltunk együtt, meg is csókolt, de annyira mégsem volt oda értem, így szép lassan lerázott, dobott engem. Ilyen esetben már soha nem is fogom őt igazán érdekelni? Mondjuk sztem azért a szexben benne lett volna velem úgy érzem, de máskülönben nem foglalkozott azzal mi van velem stb.
2013. jún. 6. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ja, szépnek tart és dugnivalónak, de ennyi. Megesik.
2013. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekled,pont.Sajnos csak szórakozott Veled,csak szexre kellettél volna.Felejtsd is el szerintem.
2013. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószinü. Nekem is volt ilyen esetem minden jól ment többször randizgattunk csók, már be akart mutatni a szüleinek aztán jött egy sms, hogy ne találkozzunk többet mert nem érzi a szikrát.
2013. jún. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!