Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor volt valakim kellettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor volt valakim kellettem neki? Mikor már egyedül vagyok meghátrál? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Azt mondja túl sok idő telt el,hogy megtudjon bennem bízni.Ebből kifolyólag nem lesz már párkapcsolat köztünk.Mégis sokszor úgy viselkedik,mintha együtt lennénk,és olyanokat mond.Teljesen össze vagyok már zavarodva emiatt.

2013. jún. 4. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát ettől a kérdéstől mi is összezavarodtunk...mi lenne ha megpróbálnád értelmesen leírni mi is a probléma. Egyáltalán fiú vagy vagy lány, hány éves...
2013. jún. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ilyen az élet bátyja
2013. jún. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, 20-on túl már.Mit nem értesz?
2013. jún. 4. 12:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok, akiket inspirál ha bomlaszthatnak...ha nem ebbe a kategóriában van, akkor lehet h tényleg nem tud már bízni benned, úgy érzi....Szerintem próbálkozz egy ideig, majd ha nem reagál lépj túl..Tedd meg amit bánnál, ha nem tennél..de nem kell "kidolgoznod" a lelked érte
2013. jún. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet, már unja, hogy évek óta húzod az agyát.
2013. jún. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem húzom az agyát,és pár hónapja ismerem.

Folyamatosan tarjuk a kapcsolatot,találkozunk,akkor együtt alszunk.Mikor nem vagyunk együtt mindig beszélünk.Bonyolult ez a történet,és tanácsokra lenne szükségem,hogy átláthassam.Nem szeretném az egészet ide kiírni.

2013. jún. 4. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Az együtt alvás szexet jelent? Vagy csak alvást...mert szerintem az egy srácnál kimeríti a húzás kategóriát. (gondolj bele minden reggel álló f.sszal kell egy csaj mellett évredni akivel nem feküdhetsz le)
2013. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem húzom az agyát!az együtt alvás szexszel jár,ami kitűnő.
2013. jún. 4. 12:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Nos viszont a kapcsolaton kívül baráti szex volt köztetek akkor az is lehet akadály. Lehet, hogy csak szexpartnernek akar, és most, hogy te próbálnál magasabb szinte lépni ő nem akarja.

Hiteget is meg nem is, mert nem akarja elveszteni a kényelmes numerát.

PLusz ha párkapcsolatod mellett szexeltél vele akkor meg érthető h nem bízok benned. Úgy véli őt is úgy megcsalnád mint előző párodat.


(de talán nem kéne találgatni ha pontosan leírtad volna a történteket)

2013. jún. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondja ez több,mint szexkapcsolat.Nem tud úgy rám nézni,mint egy szexpartnerre.Emiatt nem értem ezt az egészet.
2013. jún. 4. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!