Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza a barátnőmet?

Figyelt kérdés

A hétvégén elmentünk a barátaimmal kicsit lazítani, és többet ittam mint kellett volna. Annak ellenére, hogy megígértem, hogy nem fogok, és összevesztünk. de sajnos nem ez volt az első vitánk mostanság és csúnyán megbántottam.

Elviharzott és azóta sem áll szóba velem.

Vittem virágot, kértem/könyörögtem a bocsánatáért, de egyszerűen engesztelhetetlen. Én voltam a hülye, de vissza akarom kapni, mit kellene még tennem, elveszíteni nem akarom.


2013. jún. 6. 14:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Szállj magadba,még tegyél egy próbálkozást sms-ben vagy telefonon,aztán ha továbbra is engesztelhetetlen marad,fogadd el,hogy így jártál.Legközelebb meg legyen több eszed.
2013. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerezzél nem műbalhézós csajt :) (nyugi, én is tudom, hogy ez kb lehetetlen)
2013. jún. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos semmit. Én is igy jártam. Hónapokig próbáltam kiengesztelni de hajthatatlan volt. Jobb ha elfelejted mert a további próbálkozással csak magadat alázod meg és még zaklatásnak is fogja venni.. :(
2013. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaz az előttem szóló, tényleg ne alázd magad, mert később ezért fogod magad okolni. Ha nem, nem, peace.
2013. jún. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!