Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem egy prostituáltnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem egy prostituáltnál? Hogy tudnám megszerezni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy hivatásosnál. Eszméletlen szép volt és csinos meg kedves, figyelmes, olyan szeretet adott, amit még egyik barátnőm se. Én teljesen beleszerettem. Szerintem ő is szeret, mert mint mondtam nagyon nagy szeretetet adott.
2013. jún. 6. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Pénzzel.
2013. jún. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos van. Menj el hozzá nem ezügyben, és hívd randira:)
2013. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"szerintem ő is szeret". a Pénzedért adta azt amit, de ettől függetlenül egy randival megpróbálkozhatsz...
2013. jún. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 pinkpancser ***** válasza:
Ha kevés pénzed van akkor alkalmanként meg tudod szerezni. Ha sok pénzed van, beszélj az edzőjével aki futtatja és megkaphatod hosszabb távra is.
2013. jún. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!