Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ott hagyod a kapcsolatodat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ott hagyod a kapcsolatodat rögtön, ha nem működik?

Figyelt kérdés
Nem teketóriázol, mész a magad feje után, vagy tartasz a magánytól, és csak akkor hagyod ott a párod, ha már van új lovag/kisasszony a láthatáron?
2009. okt. 8. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én ott hagyom. Ha még viszonylag friss a dolog, de már látszik rajta, hogy csak rosszul sülhet el, sokkal könnyebb hamarabb szakítani, mint amikor már sok közös emlék van, meg szorosabb kötődés.
2009. okt. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én komolyabb kapcsolatokra értem... Mondjuk együtt vagytok vígan már fél éve, és utána elkezditek unni egymást...


Én személy szerint undorítónak tartom, ha valaki csak azért van valakivel, mert fél egyedül, vagy hasonló, és aztán csak megcsalással ér véget a kapcsolat.


De ez az én véleményem, a tiétekre vagyok kíváncsi. Lepontozni nem fogok senkit. ;P

2009. okt. 8. 15:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem. Megpróbálom rendbehozni.... Ha nem sikerül, akkor nincs értelme sanyargatni magunkat.. Vége.
2009. okt. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem is bírnám ki, hogy szakítok valakivel egy másik pasi miatt. Nekem a szakítás után kell jópár hónap egyedüllét. Tényleg hülyeség csak azért bolondítani valakit, hogy azért mégis legyen már egy pasim...
2009. okt. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok szerelmes, meg sem próbálom rendbe hozni a dolgokat, hanem szakítok. Mivel ilyenkor "nincs már mit kiheverni", lehet hogy pár napra rá összejövök egy másik sráccal. Ha szerelmes vagyok a srácba, akkor küzdök. De csak azért nem maradok vele mert "jajj már 2 éve járunk, nem akarom ezt csak így kidobni az ablakon."
2009. okt. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én igényes vagyok a kapcsolatomra. Ha nem kapom meg azt, amit nyújto Itt gondolok szeretetre, toleranciára..stb)... akkor próbálok tenni, hogy a párom figyelmét felhívjam... de ha nem müködik, akkor kiszálok. Nem fecsérlem az idöm, hanem inkább próbálom megtalálni azt, aki az igazi társam. Ma már úgy látom, luxus a boldogság..... tehát nem pazarlom el sem a szépségem, sem az energiám olyanra, akivel csak megalkuvásból tudok együtt lebnni. Akkor inkább jobb egyedül.... de legalább tiszta marad a lelked!
2009. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Én körömszakadtáig harcolok a kapcsolatomért, akkor is ha nagyon nem illünk össze és rengeteg az ütközési pont. Nem jövök össze olyan emberrel, akivel nem gondolom komolyan, és szerintem minden meg lehet oldani, csak akarat kérdése. A nemrég véget ért kapcsolatom ilyen volt, az elején minden nap veszekedtünk, nem értettük egymást de végülis hatalmas szerelem lett belőle...
2009. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem fűzök a nem működő kapcsolataimhoz reményeket. Ami nem megy, és erőlködés árán sem. Annak véget vettek. De nem akkor, ha vár rám a túlsó parton valaki aki majd átsegít a nehézségeket. Nem tárazok be magamnak kapcsolatom előtt senkit. Undorító dolognak tartom. Szinte az összes "barátnőim" 3-6 éves kapcsolatban él, fiatalok. 21-25 évesek.

De nem boldogok, csak sírnak, hogy milyen a párjuk. De nem hagyják ott őket, mert magányosok lesznek és nem lesz más. De ha jön más dalolva elhagyják a jelenlegit.

Lelkivilágom nem vezetne oda, hogy kihasználjam a másikat, hogy csak azért vagyok vele, mert épp van és hogy elmondhassam 4 éves kapcsolatba élek. Milyen jól hangzik már. Önző dolog szerintem. Itt nem csak mi vagyunk.


Úgyhogy én, lépek akkor is ha piszkosul fáj. Jó néhányszor dobtak már ki, semmi előjel nélkül. De még is felálltam és mentem tovább és nem sírtam vissza magamat.


Úgy vagyok vele, a életben való lépéseink és tetteink befolyásolják az életünket, azt kapjuk amit megérdemlünk. Úgy bánnak velünk, ahogy mással bántunk.

L/22

2009. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Teljesen egyet értek veled, de mégis rengetegen vannak, akik csak így tudnak egy kapcsolatot befejezni. Megcsalással. Köztük a nővérem is, és bár megértem, de szánalmasnak tartom.


Köszönöm a válaszokat!

2009. okt. 9. 13:49
 10/12 anonim ***** válasza:

A 17:25 ös írt szép választ.

Nem szabad egy nem megfelelőre pazarolni az időt.

Akkor inkább egyedül.

L/27

2009. okt. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!