Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túl reagálom? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl reagálom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Már régebb óta vagyunk együtt.

Én szeretek a középpontban lenni ezért viccelődni szoktam amivel általában megtudok nevettetni mindenkit.

De a barátnőm nem nagyon nevet a vicceimem... azt mondta csak akkor nevet ami tényleg vicces, ami nem vicces annál fapofával ül.

Túl reagálom, hogy valami baj lehet, ezen a téren nem illünk össze?

Mit kéne tennem?


2013. jún. 7. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért kéne ostobán röhörésznie?

Szerintem túlreagálod....

2013. jún. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

én úgy vagyok vele, hogy ha ő mond valamit ami nem vicces akkor én nevetek rajta.

És ez szerintem rossz hogy bárkit bármikor megtudok nevettetni csak őt nem

2013. jún. 7. 08:38
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Hajjaj... :)

Nagyon fiatalok vagytok még, igaz?

2013. jún. 7. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ismer ezért nem nevet az összes élceden

semmit ne tégy, ha csak ez a "gond" van

2013. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 zoliba' ***** válasza:
56%

mekkora láma vagy! :O

Honnan tudod,hogy mindenki őszintén nevet rajtad? Lehet,h. téged röhögnek. Hisz te is mindenen röhögsz... Túlreagálod.lehet,h. a csajodnak jobb a humorérzéke. Különben is ki vagy te? Aranyosi?

2013. jún. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen,túlreagálod.Ő már megszokta a stílusod,neki a poénjaid nem újak.Vagy pedig nem az a típus,aki mindenen nevet,vagy akit könnyű felvidítani.Ő ilyen,Te meg amolyan.Ha amúgy megértitek egymást,szerintem ez nem akkora gond.
2013. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a páratlan válaszolók buták voltak a párosoknak pedig köszönöm szépen :)
2013. jún. 7. 09:22
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha majd felnősz és lesz annyi élettapasztalatod, mint nekem meg zolibának, akkor rájössz, hogy a lányok nem buknak a ripacsokra. (és talán arra is, hogy attól, mert valaki nem azt mondja, amit hallani szeretnél, még lehet igaza)
2013. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ha ilyen "felnőtt" vagy akkor miért foglalkozol velem, "pisissel" és miért nem foglalkozol a munkáddal?


De mind1 ne vitatkozzunk :)

Nem ezért tettem fel a kérdést :)

2013. jún. 7. 09:36
 10/10 zoliba' ***** válasza:
azért mert ez egy olyan oldal,ahova kiírnak kérdéseket,mások meg válaszolnak rá. Nem tűnt fel? Én vagyok a buta? Haha. Most jót röhögtem. Télleg nagy humor herold vagy,de ha ilyen a legjobb poénod,akkor ne csodálkozz,h a csajod fapofa.
2013. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!