Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg a mai nők nem tudják,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a mai nők nem tudják, hogy mit akarnak? A férfiakban ellentétes tulajdonságokat keresnek?

Figyelt kérdés
Egy férfi legyen erős, határozott domináns, de ugyanakkor szeretik a nők megmondani a pasiknak mit akarnak és irányítani óket. Egy férfi legyen rosszfiús, de ugyanakkor a nővel jófiú legyen. Legyen nagyon jó a szexben egy isten legyen, de ezt a nagy szexualitást csak egy barátnővel élje ki. És még rengeteg olyan ellentétes tulajdonságokat látok, amiket a nők keresnek egy férfiben
2013. jún. 7. 12:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Meg kell mondjam en is egy olyan ferfibe szerettem bele, akinek a szeme sem all jol. Igen o a rosszfiu. De velem ugy banik, min egy igazi hercegnovel. Szexualis teren nem fel bevetni a legerdekesebb dolgokat es meg ha elsore durvanak is tunik, az nagyon elvezetes lesz, mert mindent finoman csinal es ugy, hogy kozben erzem, hogy szeret. De nem makacs , ha kerem, hogy figyeljen oda valamire, mert szerintem nem jol csinalja, megfogadja a tanacsaimat. En nem banom, ha egyedul elmegy szorakozni a barataival, pedig egy nagyon vonzo ficko. Nekem is is jol esik, ha nelkulem elmegy es en is elszoktam.
2013. jún. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 ASOT ***** válasza:
Nagyjából jól látod a dolgokat!
2013. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ne általánosíts.

Az, hogy én tudom mit akarok és azt el is várom, nem ellentétes azzal, hogy egy férfi nem határozott és eleget tesz az elvárásaimnak, ettől még nem lesz papucs. Papucs akkor lesz, ha neki nincsenek elképzelései és mindig nekem kell megmondani mi legyen.

Nem kell rosszfiú, ezt is keveritek a határozottsággal, nem írom le mégegyszer.

Igen, a szexben legyen jó velem és csak velem élje ki, ezt hívják hűségnek, ezzel mi a baj?

Szimplán félreérted a dolgokat, azért kérdezel ilyen hülyeségeket.

2013. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1-es

Lehet van ilyen pasi, de szerintem nagyon ritka, neked nagyon nagy szerencséd van akkor, mert általában ezek a tulajdonságok ütik egymást

2013. jún. 7. 13:02
 5/15 A kérdező kommentje:
Jóó lehet egy 30 év feletti nő, nem keres ilyen ellentétes tulajdonságú pasikat, de főleg 25 alatt ilyen pasit keresnek
2013. jún. 7. 13:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. En 20 vagyok, o 34. Az velemenyem, h pl 14 ev igen nagyon idealis korkulonbseg. O meg mindig menne egy kicsit, de mar nyugodtam, en abszolut mennek meg bulizni, babat meg nem szeretnek, o sem, de eppen tegnap mondta, h kb egyszerre fogunk rra is megerni. Es lehet, hogy ez nem butasag.
2013. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*nyugodtabb
2013. jún. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3. vagyok és 25 éves, sosem kerestem ilyen pasikat, mert a leírásban szereplő pasi nem igazán létezik. Mondom, tökéletesen félreértesz mindent.
2013. jún. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A határozott pasi nem beszél túl sokat, de lényegretörően, a tutyi-mutyi meg hallgat, vagy össze-vissza locsog.

A határozott pasinak egészséges az önbizalma, ezért nincs szüksége (a legtöbb helyzetben) külső megerősítésre, önajnározásra, meghallgatja a másik felet és elgondolkodva válaszol. A tutyi-mutyi válasza a legtöbb kérdésre: "hát, nem tudom" (persze, ha idő kell, míg elgondolkodik a dolgokon, és nem vágja rá mindenre egyből, hogy "én ezt így vagy úgy gondolom", az nem tutyi-mutyiság)

A határozott férfi elvisz téged valahova, és ha meg is kérdezi, hogy hova menjetek, már eleve tud egy jó helyet, ahova elvihet, ha neked esetleg nem lenne ötleted. A tutyi-mutyi pasi túl sokat agyal, mérlegel a lehetőségeken, hogy úristen, vajon miért nem tetszene neked ez és ez a hely stb., ahelyett hogy tanácsot kérne valakitől, hogy hová vigyen. És mire randira kerül a sor, csak áll tétlenül, és rád hagyja a választást, bízván a te döntésképességedben (ami nála még igencsak fejlesztésre szorulna), és csak annyit mond mindenre: "Legyen, ahogy te akarod."

A határozott férfi tudja, mit akar, de nem erőlteti rád, és hajlandó várni, a te igényeidhez is alkalmazkodni (aki nem tud alkalmazkodni, az erőszakos, aki meg mindent rádhagy, az tutyi-mutyi).

A határozott pasi határozott nőt keres, szívesen nyújt támaszt, de sokkal inkább felnéz rád, ha egyedül képes vagy megállni a lábadon, és nem tőle vársz mindent.

Egy határozott férfi, ha hibázik, beismeri és jóváteszi, míg a tutyi-mutyi megijed és depresszióba süllyed, így aztán mindent elront, mert egyik lehetőséget sem próbálja meg, hiszen mindegyiktől fél a negatív következmények miatt.

A határozott pasi mer élni, meri kipróbálni az újat, a tutyi-mutyi nem mer élni, mert fél, hogy kudarcot vall. Pedig belőle is lehetne ugyanolyan határozott, ha nem lennének túl nagy elvárásai magával szemben, és nem félne olyannyira attól, hogy hibázik. (Vagy másoknak, például egy erős akaratú anyukának vannak túl nagy elvárásai vele szemben, és ezért fél vagy nem is tudja kipróbálni saját magát, a saját erejét, akaratát, ötleteit.)

A határozott férfi csak részben ad az emberek véleményére, meghallgatja őket, átgondolja, amit mondanak (főleg azok, akikben tényleg megbízik!), de egyedül dönt; a tutyi-mutyi ide-oda csapódik, nem találja a helyét, mert nem tudja függetleníteni magát a mindenféle befolyásoló hatástól, véleménytől, talán mert soha nem tanították meg önállóan gondolkodni.

Lényeg, hogy a tutyi-mutyiból is határozott férfi legyen: minél nagyobb fokú önállóság, döntésképesség, életigenlés, bátorság, álljon újra és újra talpra és bízzon magában, gondolkodjon pozitívan.

2013. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

8-as

Nyilván nem létezik, de attól még sok nő ezt keresi. Persze olyan okos racionális nő, mint te ezt azért észreveszed

2013. jún. 7. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!