Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Egy lányt a haja alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Egy lányt a haja alapján ítéltek meg, hogy értelmes vagy sem?!

Figyelt kérdés
Ismerősöm váltig állítja, hogy nekem 17 éves létemre kislányos,dedós hajam van és, hogy jól teszem ha változtatok akkor nem kislánynak fog kezelni mindenki hanem értelmes nőnek... Ilyen hajam van: [link]
2013. jún. 7. 18:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én se értem... De ő nem tini hanem már 31 éves férfi... Nem tudom tényleg ki az aki haj alapján ítél,hogy értelmes vagy sem,de jó nagy hülye lehet...
2013. jún. 7. 18:42
 12/15 anonim ***** válasza:

Ugy ahogy van hűje. Teljesen átlágos hajviselet . Nekem elégé tecik . Tul idős hozás szerintem . Szerintem hagyd ot mert most kezdi a verbális cseszegetésed ez csak roszab lesz. Megha nem szereti a kislányokat nem 17éves lányal járna.

F/23

2013. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Utolsó te félreértesz... Dehogy járok vele... Eszem ágában sincs 17évesen 31éves palival összejönni... Isten ments... Csak szimpla ismerősöm és beszélgettem vele..
2013. jún. 7. 21:15
 14/15 anonim ***** válasza:

Fru-fru?

Love it! :)

2013. jún. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Akormeg ugyse neki akarsz tecni.
2013. jún. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!