Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a következő történetről?

Figyelt kérdés

Nos...tudom, a helyesírásom nem a legjobb.Sőt,ez még enyhe kifejezés,de kérlek titeket,ettől eltekintve véleményezzétek ezt a történetet.Bármilyen szemszögből :)



Az épület tetején állt, majd valaki a háta mögé lépett és átölelte.Pár másodpercig semmi sem történt,majd megfordult és a szemébe nézett.

A fiú eleresztett egy félmosolyt,meglepte a reakció.

-Meg sem lepődsz?-kérdezte

-Nem,tudtam,hogy te vagy az,felelte félvállról a lány,mintha ebben semmi meglepő nem lenne.

Leültek és beszélgetni kezdtek.

-Hiányzol-Mondta a fiú.

-Te is hiányzol,válaszolt a lány majd kezét a fiú kezére tette.

Csak ültek csendben egymás mellett egy ideig.

-Tudod...-kezdte a lány-már kezdtelek elfelejteni,az emlékek halványultak,most pedig megint itt vagy és....minden....ugyanolyan....mint akkor.

-Számomra is ugyanolyan és hidd el ilyen is marad.Az ilyen dolgok nem múlnak el csak úgy.Nálam sem és tudom,hogy te is így érzel.Ez örökké megmarad,nem változik.

A lánynak könnybe lábadtak a szemei,de igyekezte megakadályozni a könnyek kicsordulását,mintha elkerülhető lenne, inkább nem pislogott egy ideig.

Amikor már nem bírta tovább felállt,a fiúhoz hajolt megcsókolta,talán utoljára,szenvedélyesen.Most azonban a torkában lévő gombóc és az édes csók furcsa keveredése nem volt olyan szívderítő mint régen.

Megsimogatta a fiú arcát majd elindult a lépcső felé.Útközben még hátranézett és könnyeivel küszködve még annyit mondott:Szeretlek!

-Én is szeretlek,válaszolt csalódottan és keserűen a fiú és csak nézte ahogyan egyre távolodik.

Felkelt és lenézett a tetőről.A lány már lent volt,de még visszanézett.Egy pár másodpercig összeakadt a tekintetük,aztán sarkon fordult.A fiú nézte,ahogy eltűnik lassan a tömegben...talán most látta utoljára.

Elővette a mobilját és a barátját hívta.

-Szia.Ráérsz?Megihatnánk valamit...nem volt túl fényes a napom....


2013. jún. 7. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Filmből egy részlet?
2013. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 _Jessy_ ***** válasza:
Te írtad? Ha igen, akkor első próbálkozásnak nem rossz, feltéve, hogy első. De valami hiányzik. Hogy mi, azt ne kérdezd meg, mert nem tudom. Egyszerűen csak hiányzik. Ennek ellenére azt mondanám, hogy ne add fel.
2013. jún. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,én írtam, meg van valóságalapja is, de igazad van, valami hiányzik, annyira nem jön át az érzés így visszaolvasva.Írni nem szeretnék,mert ugye a szerkezetre meg minden másra is figyelni kellene és hát az nem az erősségem :$ Viszont szórakozásnak és az emlékek "kiírására" még jó lehet:)
2013. jún. 7. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!