Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nős vagy párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős vagy párkapcsolatban élő férfiak 99%-ának miért az asszony vásárolja az alsónadrágot?

Figyelt kérdés
Igénytelen a férfi, és nem érdekli, vagy az asszony akarja, hogy számára erotikus legyen a férfi alsóneműje? Férfiak és nők véleményére lennék kíváncs,

2013. febr. 27. 08:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az én környezetemben ez nem jellemző. Honnan veszed ezt a információt?
2013. febr. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ivilicious ***** válasza:
90%
hát, párom dolgozik,én gyakrabban járok olyan helyeken,ahol lehet ilyeneket vásárolni...meg bízik bennem. meg gondolom lusta lenne munka után akármikor is elmenni vásárolni alsónadrágot :D
2013. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Pedig tényleg így van. S egyszerű az ok. A férjeknek legtöbb esetben fogalma sincs a méretről, meg a vásárlás helyéről, menetéről.
2013. febr. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Attól mert nem én veszem, attól miért lennék igénytelen? Nálunk az asszony vásárol. A párkapcsolatokban a nők 99%-a miért nem segít betonozni, vagy falazni? Ő vásárol, és megcsinálom a férfiakra váró munkát. Maximum főzőcskézni szoktam, mert az még szeretem is csinálni. De szerintem azzal nincsen semmi gond ha egy 10 évnél idősebb kapcsolatban a párom veszi meg az alsót.
2013. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
35%
A férfiak jelentős része (persze vannak kivételek) eleve rühell ruhaboltba (vagy nagyobb áruházak ilyen osztályaira) bemenni. Ha mégis megteszik, akkor vesznek egy kabátot, öltönyt vagy nadrágot maguknak. A ruhaboltok legunalmasabb, legtaszítóbb része a zokni-trikó-alsógatya szegmens, ide tényleg csak akkor téved férfi, ha már az utolsó alsógatyája is szétmállott... 36/F
2013. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
12%

36/F

Nekem sokáig anyám akarta venni, de nem engedtem neki 20 éves koromtól. Ha meglepett valami neki tetsző ócska darabokkal, közöltem vele, hogy felnőtt vagyok már, majd én eldöntöm, nekem milyen anyagú, fazonú, színű tetszik, és csináljon az általa vásároltakkal amit akar. Később a feleségem is megpróbálkozott, de leszoktattam róla.

Az viszont roppantul zavar, hogy az üzletekben minden férfi fehérneműnél női eladó van, akik roppantul készségesek, ha alsót akar venni egy férfi (ám ha bármi mást, akkor nem lehet őket megtalálni), odajönnek, nem hagynak békén, és kérdezgetnek, sokszor visszakérdeznék, hogy mi van, nem volt semmi éjjel?

Szóval én magam veszem az alsóimat - amilyenek nekem jók, kényelmesek, és tetszenek.

2013. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
Mert a nők intézik általában a bevásárlást. Én férfiként rühellek is vásárolni.
2013. febr. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Nálunk (feleség és anya vagyok) én vásárolok minden férfi családtagnak (férj, fiaim) alsónemüt, DE mindenkinek olyat, amilyet szeret.

Ugyanis a NÉGY férfi négyféle alsónadrágot hord szivesen, viszont ruhát venni utálnak.

Én meg egy menetben elintézem az összes fehérnemüvásárlást (alsónadrág, zokni)

2013. febr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Pontosan!

A nők szoktak vásárolni, és ennyi.

Ismerem a férjem ízlését, méretét, tudom, mit tart kényelmesnek, de természetes, hogy olyan alsót veszek neki, amiben szívesen látom.


Felsőruházatot (póló, nadrág, pulóver, stb.) 90%-ban magának vásárol, ha netán mégis meglepem valamivel, akkor kifejezetten olyat keresek/találok, ami biztosan tetszik neki.


Nem akarom megváltoztatni, a saját ízlésemre formálni, noszogatás nélkül is ad magára.

2013. febr. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

29 éves vagyok, 18 éves korom óta majdnem mindig volt barátnőm, párral együtt is éltem. Egyedül élek jelenleg, fél éves kapcsolatom van, de elképzelhetetlen számomra, hogy nekem egy nő vegye a ruháimat, amit utána hordok. Nem vagyok divatmajom, az egyszerű ruhákat szeretem, ezért nem is hagyom, hogy nekem ruhát ajándékozzanak vagy vegyenek. Ritkán tetszik és inkább csak egy erőltetett mosoly, köszönet és kerül a szekrény aljára.

Én megveszem a ruháimat és igénytelenségnek tartom, ha egy férfi nem képes gondoskodni magáról bármilyen tekintetben (takarítás, egyszerűbb ételek elkészítése). Nem kifogás a munka. Én munka mellett még iskolába is járok, mégis jut idő mindenre.

Az már egy más kérdés, hogy bármilyen üzlet 90 %-a női ruha, egy sarokban van minden férfi ruha bedobálva és csak hobbitoknak való trendi hupilila szarokat lehet kapni, amit persze egy értelmes férfi se vesz meg.

28F

2013. febr. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!