Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csalt meg engem többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalt meg engem többször is? Most mégis miért jött vissza hozzám?

Figyelt kérdés
Külön voltunk több mint 1 évig addig több lánnyal is volt kapcsolata, előtte 2 évig jártunk de többször is megcsalt. Azt mondja szeret és megbánta hogy elhagyott. De ha szeret miért hagyott el, és miért k*rogatott más csajokat az alatt az 1 év alatt? Vagy kiélhette magát?
2013. jún. 3. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehogy bedőlj neki mégegyszer! Ne adj neki több esélyt szerintem ebből jó már nem sülhet ki. Kell neki egy biztos pont akire rámászhat és úgy gondolja benned megtalálja. Ha normális kapcsolatot akarsz többet ne is állj szóba vele, aki többször is megcsal több nővel az a büdös életben nem változik meg...
2013. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs kit dugnia, visszament hozzád. Te meg vissza is fogadnád? Nagyon könnyen palira vehető vagy, gáz.
2013. jún. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1,2! igaza van

ugyan már kiélhette magát? ez hogy jutott eszedbe, csak most jól lennél dugásra, bocs ez a valóság N

2013. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt, akkor nem élvezte veled a szexet. Lehet már többre tud értékelni. Ki tudja.
2013. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

# 4 22:27

Nem feltétlenül. Lehet csak a változatosságot akarta, vagy bikábbnak érezte magát attól, hogy másokat is megfektet. Van ilyen, el kell hajtani a p*csába. 1 félrelépés talán nagy nehezen bizonyos körülmények között megbocsátható, de amit a kérdező írt... Hát én szóba nem állnék vele az biztos.

23/F

2013. jún. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már összejöttünk és jól megvagyunk, minden nap találkozunk, együtt vagyunk órákig és nem csak szexelünk. Jó persze azt is, de úgy érzem tényleg szeret. Nagyon odaadó velem, és olyan mint régen a kapcsolatunk elején. De tényleg csak a szex miatt lenne ilyen? Mert nincs más?
2013. jún. 3. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert az össze közül te vagy a leghülyébb, aki még ezek után is visszafogadja.
2013. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!