Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17-20 éves fiúk! Nektek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-20 éves fiúk! Nektek csak a vékony lányok jönnek be? A homokóra alakú lányok nem is tetszenek?

Figyelt kérdés

A homokóra alak annyit takar,hogy vastag comb,keskeny csípő és nagy mellek és nem valami hájas izéra kell gondolni....


[link]


2013. jún. 8. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Elárulok valamit.

Ezek a legvonzóbb női testek.

De mivel 17-20 éves srácokkal általában csak a fiatalabb 15-18 évesek állnak szóba.Így azok a lányok még nem igen fejlődtek ki.Általában vékonyak.

Amúgy meg ahány fiú annyi ízlés.Én a vékonyat preferálom.De megnézek egy ilyen lányt.SŐT ha tetszik akkor mindent megtennék érte

F20

2013. jún. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Érdekes én 17 éves vagyok 150 cm és ilyen alakom van(sokak szerint jól áll),eddig egyetlen egy fiútól kaptam meg at a megjegyzést,hogy milyen nőies vagy,és tökjó,hogy homokóra alakom mert mert vonzó és nőies..
2013. jún. 8. 12:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert fiú.Ahogy változik.Férfivá érik.Észreveszi ezeket.

Ügye széles csípő.Vagyis könnyebben szülsz.Termékenyebb.Ez belénk van táplálva.

De írtam.Fiataloknak a vékony a nyerő

2013. jún. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

150 cm :D de cuki


amúgy nem csak a vékonak ez is tök jó :)

2013. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem idáig minden barátom a vékony, keskeny derekú, vékony, hosszú lábú csajokat részesítette előnyben és itt huszonéves-harmincas pasikról van szó, nem tinikről. De nyilván ízlések és pofonok.
2013. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen lányokat szeretem. Vékony, fogpiszkálóktól kiráz a hideg. 18/F
2013. jún. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!