Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit változtassak magamon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit változtassak magamon, hogy ne akarjon minden pasi már az elején megd*gni és kihasználni?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar ez :S zsinorban a 3. kapcsomnak lett vége emiatt ésnem én voltam a szakito fél.. egyszer csak meguntak vagy nem tudom ( 1 honap után!)és lekoptattak vagy találtak vmi kifogást... és ez már nagyon zavar hogy senki nem szeret igazán :S és még szüz vagyok ezért sem eröltetném

18/L


2011. febr. 26. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia kedves kérdező!

Nagy a valószínűsége, hogy azért csak le akarnak fektetni, mert ők akarnak az életedben az elsők lenni. Ne hagyd magad. Hidd el hamarosan lesz egy olyan fiú aki érdemes erre a "feladatra" és nem csak azért fog veled együtt lenni. Sajnos konkrétan nem lehet megmondani mit ne csinálj és mit igen, mivel mindenki egyedi tulajdonságokkal rendelkezik és mindenkinek más és más ami vonzalmat ébreszt a másikban és nem unja meg 1 hónap után. Ilyen csalódásokon át kell esne, mert ez fog edzeni és erősebbé tenni, hogy amikor eljön az a fiú aki tényleg szeretni fog. Azt tudni fogod azaz megérzed. 30/N

2011. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kicsit szolídabb pasikra kellene hajtanod.
2011. febr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
légy kiszámíthatatlan, ne mutasd ki hogy oda-meg vissza vagy értük
2011. febr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy azzal van a baj, hogy csak le akarnak fektetni, kb. ennyi idő után már azért megismerik az emberek valamennyire egymást, lehet, hogy egyszerűen nem voltál nekik szimpatikus
2011. febr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Legyél RONDA, az biztosan működik.

"B" terv: -->NE<-- állj szóba bájgúnár selyemfiú majmokkal!

2011. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit ne változtass, egy normális pasit kell találnod.

Én pl mindig egy csajt akkor szerettem ha jól éreztem vele magam, el lehetett beszélgetni vele, nem csak a szexre kellett, még is lekoptattak...

20f

2011. febr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Előző-nek.

Ez a lekoptatásos dolog olyan,hogy már lassan minden kapcsolatnak így állok neki hogy na ő vajon mikor koptat le..De akármit is próbálok pozitív irányba tenni természetszerűen mindig eddig ez volt a végeredmény..

És ettől már nagyon el vagyok keseredve.

Mindig elhúzta eddig az élet előttem a mézeskalácsot és amikor végre úgy érzem én is megkóstolhatom belelóg a kezem a bilibe...

22/F

2011. febr. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Legyél távolságtartó, szeszélyes, váratlanul is mondj nemet. Játssz velük! Ne legyél kihívó, inkább szolid.
2011. febr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is OK minden veled. A nö értéke az az energia amit egy férfinek be kell fektetnie ahhoz, hogy megkapja. De ez igy nagyon generális megfogalmazás. Spec ha hazasság elött nem lehetne szex akkor mi férfiak a hajuknál fogva rángatnánk a nöket sprintelve az oltár elé.


Olyan korban élünk amikor egy tizen éves éppen huszon éves igazából semmi felelöséget nem akar vállani a nöért de szivesen élvezné annak testét. Ehhez régen egy életre kellett felvállani egy nöt. Most? Házasodni? Na ne!! Fiatal vagyok ehhez még. A kajába sem akarjuk befeketetni az enbergiát és gyorsétteremben tömjük a majmot. Mindent gyorsan és ha lehet munka nélkül mert ez jár már ebbena korban.


Na ezét mondok valami hasznosat is. A korban hozzádillö fiúk tesztoszteronszintje a csúcson van! Ha ehhez jön az, hogy már nem szüz akkor nincs kedve se ideje "vacakolni". (Azt hiszem én is ilyen voltam 18-19 évesen. Sajnos el is rontottam egy -két dolgot. Türelmetlen voltam.) Igazából az ilyen helyzetet kezelni kell tudni mindkét részröl. Ehhez nagymértékül emocionális intelligencia kell. Aki pedig csak a lompost akarja bevágni az nem fog ezzel a dologal foglalkozni. A fiu oldaláról tehát elvárható az, hogy többnek lásson mint egy vaginának. Sajnos egy csomo kortársnöd jól elrontotta a fiukat. De nem mindet. neked is van viszont dolog. A te oldaladról igenis éreznie kell a fiunak, hogy nem zárkozól el a dolog elöl. Neked is segitened kell a fiunak akiben tombol a tesztoszteron. Haladsz az uton de a féket te nyomod. Nem kell a szex kezdetének éles hatarvonalának lennie. Lépésröl lépésre. De minden lépésnél érezze, hogy ezt élvezed. Ha viszont a fiu padlogázzal akar menni és te padloféket nyomod akkor ne csodálkozzál azon, hogy az auto csikorogva sehova se megy. Ne nyomd annyira erösen a féket de azért lassits! Persze ez csak akkor müködik ha szerelmes vagy. Szerintem te nem vagy szerelmes csak tetszik a fiu szinten vagy. Akkor viszont túl hamar lépsz a csók felé is.

2011. febr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Linkelj magadról képet, megmondjuk mi is megdugnánk-e már az elején!

:D

2011. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!