Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Tegnap moziban voltam a pasimmal,és iszonyatosan kínos helyzetbe kerültem.mert top volt rajtam és hát rendesen kilátszott a mellbimbóm,és nem vettem észre,csak ő figyelmeztetett.aztán a kínos helyzet tovább folytatódott amikor elmesélte az anyukájának hogy megivott egy liter kólát egyszerre,én meg kiegészítettem a történetet hogy csak azért mert fogadtunk hogy úgysem issza meg és rosszul lett.az anyukája eléggé aggódós típus és kicsit mérges lett.szegény meg próbálta kimagyarázni..nagyon kellemetlen volt,utána bocsánatot kértem,de még mindig nagyon kellemetlenül érzem magam,nem akartam ilyen helyzetbe hozni.attól félek ha sok ilyen történik szakítani fogunk..
2013. jún. 8. 19:38
 1/8 anonim válasza:
hát, szerintem ez nem nagy gond :) arról meg nem tehetsz, hogy 1 liter kólától rosszul lett :D szerintem nem tettél semmi rosszat :D
2013. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne hozd ilyen helyzetbe többször..amugy ez nem nagy cucc egyszer megesik..fel a fejjel :)
2013. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vészes.
2013. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz: azért biztos nem fog szakítani hogy kilóg a mellbimbód, haha
2013. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
Ha ilyenek miatt véget érne egy kapcsolat, az annyit is ért.
2013. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hehe:D bocsi, de nekem te is olyan bénázósnak tűnsz mint én vagyok:D nyugi, az emberek előbb-utóbb vagy elfelejtik, vagy csak nevetnek rajta. Fel a fejjel!:)
2013. jún. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mindig ilyen helyzetekbe kerülök..próbálom azzal nyugtatni magam hogy ez annyira nem nagy dolog,végülis ennél sokkal kínosabb helyzetekbe is szoktak kerülni az emberek.
2013. jún. 8. 20:20
 8/8 Cerberosz válasza:
ez legyen a legkevesebb bajod :D Semmit sem rontottál el :D
2013. jún. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!