Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynátok a "tökéletes"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynátok a "tökéletes" első szerelmeteket egy új, izgalmas, de kevésbé jobbért?

Figyelt kérdés
tehát ha éppen az első szerelmetekkel jártok, akiben megtaláltatok mindent, amit kerestetek, de már kipróbálnátok mást, de nem akarjátok megcsalni, viszont már kicsit kihűlt az a nagy rózsaszín szerelem, akkor elhagynátok egy másikért, aki kevésbé jobb ember, viszont új, izgalmas és titeket akar?
2013. jún. 8. 23:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

akiben megtaláltatok mindent, amit kerestetek....


Nem. De ki tudja mit hoz az élet?

2013. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
K*rva nagy szerelem volt, ha így landol a kukában.
2013. jún. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Igen,megtettem,nem bántam meg.:)
2013. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
nem, de szerencsére nem nekem kellett döntenem, elhagyott ő maga :D
2013. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálnék ki mást, bőven elég lenne, ha egy embert találnék aki megfelelő, és ha már járok valakivel, akkor szinte biztos, hogy ő a megfelelő, máskülönben nem is jönnék vele össze. Hülyeségnek tartom ezt a "próbálgassunk ki össze-vissza lehetőleg minél több embert" felfogást. /De akinek ez a jó, felőlem csinálja./
2013. jún. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát.. Velem is hasonló volt, az első igazi nagy szerelememet otthagytam, mert vmi újat kerestem. És jobb is így, bár az első barátomban kb minden megvolt, amit kerestem, de... Azóta az "újabb" sráccal is vége, és a mostani 3. az, akivel teljesen egyet vagyunk, és minden klappol, és remélem ez így is marad:)
2013. jún. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

Szánalmas vagy már ne haragudj!! Megérdemled, hogy jól pofára ess. Majd akkor megtanulod értékelni a dolgokat.


Ha én valakiben megtalálok minden számomra fontosat nincs az az Isten, hogy elhagynám bármiért. Pláne nem egy újért akiről azt se tudom lehet-e jövőm..

Aki veszni hagy egy ilyen kincset csak az újdonság varázsáért az a világ legostobább embere. Ennyi erővel váltogasd havonta a nőiedet 80 éves korodig mert mindig lesz valaki aki újabb meg szebb meg érdekesebb.. Buta pincsi!!

2013. jún. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ösnél a pont. Ha az én barátom lennél már nem lennél...Ilyen ember a kukába való. Hagyd el a barátnődet mert jobbat érdemel. Talál majd olyat aki tényleg szereti megbecsüli nem pedig másról álmodozik mellette.
2013. jún. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha tényleg már csak megszokásból élnék a párommal, és teljesen kihűlt volna minden, akkor sztem szakítanék vele, és megpróbálkoznék a másikkal. De csak azért, mert jajj, kell az izgalom az életembe meg nem éltem még eleget meg jó dolgomban azt sem tudom, mit csináljak... akkor azon gondolkoznék el, hogy én miben vagyok hibás, mert ez meg nem normális, ha hangoztatom, hogy mennyire tökéletes a párom meg hogy szeretem, de közben meg nem vagyok elég hálás, amiért van, és csak az izgiség miatt vki mástz keresek...
2013. jún. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha összejönne a dolog azzal akit szeretek, nem hinném hogy találnék olyat akihez jobban vonzódnék és jobban kéne. ha mégis, akkor nem működik a kapcsolat, tehát nem "tökéletes" a szerelem!

ha már kipróbálnál mást, akkor rég rossz...

2017. ápr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!