Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket érdekel más emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket érdekel más emberek véleménye a párválasztásnál?

Figyelt kérdés
érdekel titeket a szüleitek, családotok, barátaitok, osztálytársaitok/munkatársaitok véleménye párválasztásnál? ha a kiszemeltetekkel van valami baj, például túl idős vagy túl fiatal, kövér, vagy bármi más külső, esetleg belső hiba, vagy származás, de titeket nem zavar, akkor figyelmen kívül hagyjátok a beszólásokat és egyet nem értéseket, vagy a többiekre hallgattok? ha még nem vagytok szerelmesek, persze.
2013. jún. 9. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem, ha valakit kiválasztok, azt én választom ki saját magamnak és nem befolyásol ha valaki esetleg kritizálná vagy bírálná. ha meg valami gond van vele tényleg, arra saját tapasztalatból szeretnék rájönni
2013. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem.
2013. jún. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudna érdekelni ki mit gondol. Rólam sincsenek mindig jó véleménnyel a rokonok, az sem érdekel.
2013. jún. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Komplikato ***** válasza:

Nem.

Ha olyan baj van vele amiért nem lesz jó párod, azt csak te derítheted ki és vagy döntheted el. Megette a fene ha más választ helyetted.

2013. jún. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

fiatalabb koromban érdekelt, amikor még fontosabb volt nekem mások véleménye, azóta magabiztosabb lettem és kinőttem ebből.


23N

2013. jún. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mivel nem ők érzik azt amit én.
2013. jún. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha a külsővel van baja, akkor lesz*rom.

Ha az anyagiakkal, akkor is. Ha végzettséggel, akkor is.


Ha mondjuk belső hibára hívják fel a figyelmet(pl. szemét, hazug, lusta, hűtlen) akkor nagyon is megfontolandó.


17/L

2013. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekelne, magamnak választanám, nem nekik.
2013. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem érdekelt soha, pedig mindig volt akik bele akartak szólni...

És fordítva se tudnám tolerálni, ha az adott srác mások véleménye alapján ítélne meg. Erre nagyon érzékeny vagyok.

21L

2013. jún. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az adott személy véleménye például érdekelne a dologról
2013. jún. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!