Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nacui kérdése:

Mit tehetnék most?

Figyelt kérdés
Áprilisban szakított velem párom, az okát nem mondta el. Utólag kiderült, hogy egy régi csaj ismerőse bekavart, és azt a hír ment páromhoz, hogy én megcsaltam. Mivel régi bizalmastól hallotta, elhitte. A csaj most szakított a barátjával, azért, hogy össze jöhessen exemmel, közbe nekem pattog facen, hogy mekkora egy ku.rva vagyok. Nem csaltam meg a párom soha (rajtam kívül minden exe megtette), de már nem beszél velem, se facen, se telón, és találkozni sincs lehetőségünk, a csaj meg azóta is kutyulja a dolgokat. Mit tehetnék?
2013. jún. 9. 21:09
 1/4 ASOT ***** válasza:

A párodnak se kellett sok egyből hajlott a másik csaj felé, és előbb hitt neki minthogy bármit is megbeszéljen veled, mondjuk sokan hinnének egy idegennek ha megcsalásról van szó. De lényeg, hogy az exednek sem volt közömbös a lány. Szóval nem jelentett neki túl nagy katasztrófát hogy el kellett hagynia. Remélem érted mire célzok.


Szóval szerintem sz@rd le magasról őket, ne is beszélj velük, és próbálj új életet kezdeni nélküle, egy jobb pasi egy jobb kapcsolat reményében.

2013. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon sok a gond az a baj. 2 hónapja szakított, azóta nem eszek rendesen, nem alszok normálisan, csak napi 2-3 órát azt is vele álmodom végig, azt hittem túl vagyok már rajta valamilyen szinten. Tegnap, hogy ez kiderült egyáltalán nem aludtam, most suliból is haza jöttem annyira ki jött belőlem a stressz hatás, egyszerűen nem bírom már, lassan fizikailag és lelkileg is tönkre megyek és nem tudok mit csinálni, pedig érzem hogy rossz irányba haladok.
2013. jún. 10. 11:30
 3/4 ASOT ***** válasza:

Talán az is baj, hogy végül is csak hipp hopp ott hagyott és nem lett végül is elmondva hogy "vége van"

de elég rossz irányba haladsz igen.

Ilyenkor sok folyadék is kell meg étel is energia.

Barátnők vannak?


vagy velük vagy akár egyedül is, sok lányt látni egyedül is strandra járni van hogy csak napoznak. elmész úszol majd 1-2 őt napozol azt éhes is leszel utána hidd el.

2013. jún. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyedül az a baj nem mehetek sehova, max nővéremmel, de ő meg le van foglalva barátjával, na meg az idő sem éppen kedvező a strandolásra :/ Barátnő csak 1 van, de ő sem tud igazán megvígasztalni. Kitaláltam már mindent. Itthon melózok kint faterrel (fa pakolás, veteményezés stb), járok lovasíjászatra, kutyamenhelyre önkéntesnek, egyik haverrel sörözni heti 3-4-szer, de mikor egyedül vagyok egyszerűen ki jön belőlem minden. Nem rég össze pakoltam minden cuccát exemnek, azt is amit tőle kaptam, ne is lássam őket, de egyszerűen valahogy még sem úgy jött össze, ahogy én terveztem hogy ezzel majd vége lesz és elmúlik
2013. jún. 10. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!