Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha a párom minden szarságra rá akar venni, amit én nem akarok?

Figyelt kérdés
nem a szexre gondolok... csak ha ő el akar menni valahová, én meg nem, akkor elkezd pattogni, hogy már pedig nekem mennem kell és hiába mondom neki, hogy nincs kedvem hozzá, nem fogja fel...
2013. jún. 4. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
mi nem tudhatjuk, beszéljétek meg..
2013. jún. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne járj úgy mint a nővérem. A pasija is mindig akkor találja el, hogy menjenek pl. kerti partira, amikor tényleg nincs kedve. Meg kell beszélni, nem hagyhatod annyiba. Ha meg nem foglalkozol vele ne várd hogy minden megjavuljon. Ne hagyd hogy hülyét csináljon belőled!
2013. jún. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem figyel rád, ennyire semmibe veszi a véleményedet, akkor minek vagy vele? Gondoltál már a jövőre? Szerinted mi lesz késöbb ha már most semmibe se vesz?
2013. jún. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem már próbáltad értésére adni, hogy ne erőltesse, mert azzal maximum azt lehet elérni, hogy baromi gyorsan elunod a dolgot. Vagy itt még nem tartotok?
2013. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki hogy ne erõlködjön mert a végén még beszarik.
2013. jún. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!