Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más szingli lányokkal is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más szingli lányokkal is így van ez, vagy csak velem?

Figyelt kérdés

Már a legkisebb romantikára is "beindulok" a tv-ben, meg tök irigy vagyok minden szerelmes emberre :( :D

18L


2013. jún. 10. 00:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
én nem tom mer fiú vagyok :D
2013. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
ez így van :d
2013. jún. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Irigy nem vagyok, de a tévében látott jelenetek engem is meg tudnak hatni. Bár nekem ilyenkor inkább az exem szokott eszembe jutni.
2013. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg mar a nyalam csurog az osszes helyes pasira.. :D pedig tudom, hogy nem vagyok csunya.. :D
2013. jún. 10. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4. Vagyok. Pasitol*
2013. jún. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én se úgy vagyok irigy, hogy nekik ne legyen, csak nekem is legyen :D

ja, főleg ha még helyes is a pasi, akkor igazán végem, de igazából mindegy is, csak férfi legyen :D

2013. jún. 10. 00:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Anno szingliként ugyanígy voltam, mint Te, szóval totál normális.
2013. jún. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 csaszi ***** válasza:
0%
Sziasztok! Én egy 18 éves srác vagyok súlyos merevedési problémákkal :( Sajnos 1 óránál hamarabb nem lankad csak sok akció után... Privátban keressetek! :D
2013. jún. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok irigy, viszont nagyon durván beindít BÁRMI, de tényleg bármi, olyan apróságok is, amik másnak fel sem tűnnek.

Az utóbbi hónapokban nagyon áldom az eget, hogy a nőknél nincsenek durván kiszúrható jelei a szexuális izgalomnak... :D Különben folyamatosan pironkodhatnék, akárhol járok.

2013. jún. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
például?:D
2013. jún. 10. 00:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!