Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy megcsalt a férjem még régebben! Megint meg fogja majd tenni? Van értelme h most én is megcsaljam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint meg fogja majd tenni? Ha nagyon rég volt és most szeret nem hiszem.


Van értelme h most én is megcsaljam? Ha el akarod rontani a házasságod nyugodtan.

2013. jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
53%

Miért ne lenne értelme? Még az is lehet hogy szexelsz egy jót.


Csak a reakciódat nem értem. Hogy mit vagy felháborodva, amikor számodra sem ér többet a házasság meg a hűség, hiszen máris azon agyalsz, hogy bosszúból megcsald. Gondolom, már arra is gondoltál, hogy ki lenne az alkalmas partner...


Én a helyedben most rögtön elhagynám, aki megcsal, az vagy nem szeret, vagy egy igazi lúzer.

2013. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%

Én visszacsalnám mert könnyebb lenne elfogadnom, továbblépnem úgy hogy szemet szemért. Lehet, hogy nem szép de Ő kezdte...

Sajnos semmi garancia,hogy nem teszi meg újra..

2013. jún. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
62%

Üljetek le beszélgetni és kérdezd meg, hogy miért tette.

Lehet, hogy rájössz, hogy te is hibás voltál.

;-)

2013. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

"Üljetek le beszélgetni és kérdezd meg, hogy miért tette.

Lehet, hogy rájössz, hogy te is hibás voltál.

;-)"


Persze, mintha bárki is hibás lenne azért, mert nem szeretik. Maximum annyiban volt hibás, hogy nem vette észre, hogy nem szeretik, és nem szakított már jó régen.

2013. jún. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Azért kérdés mikor csinálta az illető. Ha mondjuk több éve, akkor ülj le és beszéld meg vele a dolgot, ha pár hete, akkor meg válás.


De ennek a "megcsalom mert megcsalt" viselkedésnek nem sok értelmét látom, ez óvodás viselkedés, és ráadásul ha eddig esetleg működött is a kapcsolat, akkor jól elb@szod.

2013. jún. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem komolyan pasiként fogalmam sincs, hogy miért jó a nőket hibáztatni mindenért... Persze ha a nő krt volna félre, és most a pasi rinyálna itt, akkor menne itt a duma h mocskos ribanc, hagyd el stb. Most meg a válaszadók fele arról beszél, hogy állj bosszút, te is hibás vagy, védd meg magad stb.


Szerintem ez a világ szégyene. Egyszerűen megcsalás után nem lehet folytatni egy kapcsolatot, ez nem működik - ennyi.

2013. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ezzel kapcsolatban kétféle megközelítést láttam:


1: ő ilyen kontroll nélküli, önző ember, aki márpedig nem változik. Csalfa ember, az is marad.

2: egyszer elgyengült, nagyon fájt neki, de megtanulta a leckét, hogy soha többé.


A férjedet meg te ismered, nem én.


Volna értelme megcsalnod? Ezt most komolyan kérdezed? Óvoda? Nők korábban érnek? Hm?


"Nekem komolyan pasiként fogalmam sincs, hogy miért jó a nőket hibáztatni mindenért"


Senki sem hibáztatja mindenért a nőket, a csőlátású, csalódott pasikat leszámítva, de ők meg vagy idióták, vagy éppen sértettek, ezért távol állnak a realitásoktól. Egyszerűen arról van szó, hogy sok nő annyira önző, hogy úgy gondolja, a hűség, a tisztelet, a törődés alanyi jogon jár neki. Ebből ő semmit nem nyújt a pasinak, majd a felelősséget 100%-ban áthárítja. Ehhez még hozzájönnek azok a demagóg nők, akik jogosnak érzik a női félrelépést, ha a bunkó pasijuk nem adta meg számukra a törődést, amit 'megérdemelnek'. Ilyenkor ez teljesen érthető, míg ha egy férfi teszi, akkor a hülye parasztja nem bír a farkával.


Na most ezzel én nem védem a félrelépő fickókat, dehogyis! Én magam is hűséges típus vagyok, nem léptem félre soha. Egyszerűen azt mondom, hogy minden éremnek kettő darab oldala van, és csomó férjet komolyan megértek, amiért félrelép - ne vedd magadra, kérdező! Volt olyan ismerősöm: hülye volt, fiatal volt, szerelmes volt. Aztán jó néhány év házasság után az asszonynál kibújt a szög a zsákból, és kiderült, hogy ekkora gonosz házisárkányt még a brazil szappanoperákban sem látsz. Elválhatott volna a fazon, de akkor a két gyereket alig látja, ráadásul ez a dementor fogja őket tovább nevelni, egyedül. Így aztán eltartotta a családot egyedül, miközben minden nap a fejéhez vágták, mekkora egy darab szar ember - hozzáteszem, diplomás gépészmérnök, jókora gazdaságot vezet, a fiából polgármester lett, stb, az asszony meg rokkantnyugdíjasként otthon ült és piált. Az asszony persze meg volt róla győződve, hogy ő házasodott rosszul, miközben a saját anyja mondta azt a vejének, hogy nem irigyeli, és együttérez vele. Én őt megértem, hogy folyamatosan volt szeretője, mert egy kis női törődés neki is kijárt, attól még, hogy fiatalon hozott egy nagyon rossz döntést...


"Egyszerűen megcsalás után nem lehet folytatni egy kapcsolatot, ez nem működik - ennyi."


Nem igaz, tudok ellenpéldát! Mint minden, ez is csak döntés kérdése.

2013. jún. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

Működött a kapcsolat?? Ja a kérdező részéről lehet.. ELb*szta ezt már a megcsaló fél elég régen!!! Nehogymár én még én legyek a hibás mert visszacsalom!!

Le lehet pontozni de akkor is ezt tenném. Fogat fogat szemet szemért UTÁNA beszélhetünk a folytatásról meg a megoldásokról!! Sokkal gyerekesebbnek tartanám egyből válással fenyegetőzni!

2013. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel házas vagy feltételezem hogy felnőtt is...így képes lennél ilyen dedós játékot játszani hogy "ha megcsalt, akkor én is"...gondolkozz már egy kicsit...ez nem olyan hogy "meghúzta a hajam, én is meghúzom az övét..."

Ülj le vele és beszéljétek meg, nem ovisat játszani felnőtt emberek létére...

2013. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!