Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam hogy megcsalt a férjem még régebben! Megint meg fogja majd tenni? Van értelme h most én is megcsaljam?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%

Ja és azt azért tisztázzuk, hogy egy megcsalásnak ezer oka lehet. Mindkét fél részéről.

"Biztos már nem szeretett". Ez hülyeség!! Az is félremegy aki szeret..

2013. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Annak nincs értelme,hogy Te is megcsald,ez olyan infantilis és szánalmas viselkedés szerintem.Ne süllyedj egy bizonyos szint alá!

Aminek van értelme,az az,hogy leülj vele beszélgetni,és annak fényében,mikor és miért is történt a dolog,hozz egy olyan döntést,ami az értékrendeddel és a lelkiismereteddel leginkább egyezik.

2013. jún. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

:D:D:D:D:D "Van értelme h most én is megcsaljam?" Atyaúristen... Az érett, komoly gondolkodású nő.


Gondolom a férjed tart el, ezért otthagyni nem mered, viszont az önérzeted annyira sérti, hogy inkább bosszúból megcsalnád. Nevetséges. Hagyd el, annak van értelme, másnak nincs.

2013. jún. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves tanácsadók!köszönöm mindenkinek a válaszokat!igazából igen mondták h "adjam" vissza neki had tudja meg ő is milyen rossz érzés!!de ennek én sem látom értelmét!mikor megcsalt már 2 éve jártunk!eltelt azóta 4 év hozzá mentem feleségül ésmost tudtam meg egy év házasság után!!és nemcsak egyszer tette meg folyamatosan füzögette a másik kis csajt randi 4-5 randi után szex!!ezt kb fél évig csinált!azt mondta azért mert kevés volt a szex...hogy miért??mert ő pesten tanult én vidéken voltam csak hétvégén taliztunk!ez lehet nem feltétlen az én hibám.....
2013. jún. 10. 16:14
 15/16 anonim válasza:

A férjed egy gerinctelen k.csög. Ez tény.


De! Amennyiben te csak azért a szádba veszed más farkát, hogy rajta bosszút állj, akkor sajnos te sem vagy különb egy koszos rib@ncnál. Ez a visszacsalás dolog 17-18 éves korban még talán elmegy, nem tudom ki tanácsolta neked, de... Ez tipikusan azoknak a nőknek a fegyvere tényleg, akik nem merik elhagyni a férjüket, mert valamilyen módon (főleg anyagilag) függnek tőle, viszont az önérzetüket annyira bántja, hogy valamit muszáj lépniük.


Három lehetőséget látok:

1. Van méltóságod és otthagyod a férjed.

2. Elfogadod a tényt, hogy egyszer hibázott és éltek tovább, ahogy eddig. Akár boldogan!

3. Visszacsalsz, megtudja, és ő hagy el téged valószínűleg. Az elmondásod alapján jut neki más is, ha nagyon akarja.

2013. jún. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, megtudhattad volna előbb is, az esküvő előtt. Akkor gondolom nem mentél volna hozzá. De még most sem késő, fiatal vagy, ha elválsz 1 év alatt kihevered. Addig meg átgondolod, miért ezt a pasit választottad, miért nem vetted észre, hogy külön utakon jár, stb. Egy megcsalásban kb. mindkét fél a hibás, persze a távkapcsolat egy másik fejezet, ott nehezebb, rizikósabb a komoly kapcsolat.Tudom nem ezt a választ szeretnéd hallani, de "kutyából nem lesz szalonna"! Remélem, gyerek még nincs. Ha nem tudod mit dönts, adj magadnak fél évet, aztán ha nem vagy boldog, keress egy ügyvédet. Persze, nem azért, hogy vissza-megcsald. :-)
2013. jún. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!