Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindent tonkreteszek mert nincs onbizalmam?

Figyelt kérdés
a baratom nagyon jol nez ki. velem sincs baj de szebb lanyokat is megkaphatna. mostanaba kezdett el ez a gondolat idegesiteni rettegek szo szerint h elhagy vki masert v h mas tetszik neki. de erzem h ezzel mindent tonkreteszek es ez igy nem lesz jo. folyton hisztizek gyomorgorcsom van attol h elvesztem o a mindenem. es o ezt erzi h ennyire szeretem es eggyre tobb mindent megenged maganak nem annyira tisztel. azt mondja azert mert hisztis vayok de ez is az onbizalomhiany miatt van. meg bizalmatlan vagyo de azert mert mar parszor becsapott
2013. jún. 10. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?!és mióta vagytok eggyütt?!még pár részletet mondhatnál
2013. jún. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én ugyanígy érzek, meg tudlak érteni... Engem is érdekelnének a válaszok.
2013. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!