Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen egy kis onbizalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy kis onbizalmam ezek utan?

Figyelt kérdés
Kicsi a mellem,s eddig sem volt miatta sok onbizalmam.A ferjem mindig azt mondja h O ezt szereti stb,de mar vagy 10x rajottem h nem igaz ,s hogy hazudott.Mar le sem merek vetkozni elotte...Nagyon romokba dolt az onbizalmam.Ki volt meg ilyen helyzetben?Kerlek segitsetek :( 23/L
2012. júl. 29. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
miből jöttél rá?
2012. júl. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát gyere szexeljünk és kapsz tőlem annyi mindent, meg bókot, hogy az egekben lesz önbizalmad (:
2012. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát ha talizhatnék veled biztos megjönne az önbizalmad!

Imádom a kis melleket. Nekem nagyon bejön.

2012. júl. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kegyes hazugság is létezik, ne felejtsd el, amit érted, kettőtökért tesz. Jobban esne, ha azt mondaná, hogy "hát bakter télleg jó kis csöcsöd van"!? Hmm?


Ha szeret, akkor meg mi a gond? Nem akarlak megrémiszteni, de ha ezt csinálod sokáig, következő kérdésed a családi kapcsolatoknál fog kikötni, hogy "megcsal a férjem, mit tegyek?".


Tessék magad elfogadni, csak te tudsz ezen változtatni.

Hidd el nekem kérlek!!

2012. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

eddig gond volt? nem! eddig a pasidnak gondja volt ezzel szex közben? nem! Akkor meg?


A férjed!


nem arról van szó h nem kellesz senkinek basszus...

2012. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Sok mindenbol rajottem,most nem akarom sorolni,meg visszahallottam dolgokat...na m1.Lenyeg,hogy nagyon rosszul tud esni,foleg,hogy mindig is zavart a mellem s most meg ...:(
2012. júl. 29. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Na ne aggódj,mert nekem is kicsi sõt pici pici,és a párom is azt mondta jó az nincs vele baj.De nemigen kényezteti soha.Volt idõ,hogy utálltam emiatt magam,de aztán többen visszajeleztek,hogy pici de formás és sokan szeretik is az ilyet.Azóta megtanúltam elfogadni ennyim van.Ne hullj emiatt magadba.
2012. júl. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem sincs nagy, és a párom azt szokta mondani, h nem is kell nagyobb, jó a szex, meg minden. Akkor minek kéne rinyálnom??
2012. júl. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolso,nem rinyalok,de tenyleg nagyon elment az onbizalmam.Mar le sem merek vetkozni elotte,mert tudom h O nem erre vagyik s hogy en nem tudok tenni ellene hogy neki tetszedjen:(
2012. júl. 29. 19:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor kérdezd meg tőle szemtől szemben!
2012. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!