Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátom mindenen megsértődik?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel nagyon jóban vagyok, de ezt a barátom nem nézi túl jó szemmel. Tényleg nincsen köztünk semmi se. A múltkor megkért hogy vigyem el valahova. Megkérdeztem a barátomat, hogy nem baj-e neki (inkább tudjon róla, mint hogy utána azt mondják titokban másokkal találkozok). Azt mondta oké, de látom, hogy megsértődött. Meg mostanában bármit csinálok, megsértődik. Mit tegyek? Hagyjam békén, majd megbékül? vagy próbálkozzak nála? utálom ha haragszik rám :( 17/L

2013. jún. 10. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

ez igen személyes vélemény és felfogás

ha ilyen f@szságokon sértődik meg vagy féltékenykedik vagy valami akkor nem bízik benned, és bizalom nélkül nem jó egy igazi kapcsolat

én ha ilyen barátnőm lenne, már nem lenne

2013. jún. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak féltékeny,plusz fél hogy elveszít. A másik srácban vetélytársat lát, és nem tetszik neki a szituáció. Próbálj meg olyankor találkozni a barátoddal, amikor a párod nem ér rá, ne olyankor amikor vele is tölthetnéd az idődet, mert érthető, ha ez rosszul esik neki. 3man is találkozhatnátok, akár csak futólag is, hogy lássa a párod, hogy hogyan viselkedsz a haveroddal, hogy megnyugodjon, hogy nincs köztetek semmi. Próbáld meg vele megbeszélni a dolgot, ha ilyen marad.
2013. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
amikor a múltkor elvittem, a barátom nem ért rá. pedig még hívtuk is mind a ketten, hogy jöjjön ő is :)
2013. jún. 10. 18:34
 4/6 anonim ***** válasza:
képzeld magad a helyzetébe...valamilyen szinten érthető, hogy féltékeny, de bíznia kellene benned. Te ismered, próbáld neki bebizonyítani akkor máshogy, hogy te vagy neki az egyetlen...(2.voltam)
2013. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
fiú vagyok és én is megsértődök hasonló szituban. mert rosszulesik. főleg azért, mert a barátnőm, nem azt mutatja érezteti velem, hogy én vagyok neki a legfontosabb. Ha ezt mindig hitelesen a tudtomra adná, tenne is értem, esetleg áldozatokat hozna nagyritkán (két hete nem láttam, mert mindig én mentem, azt mondtam akkor lát ha eljön...nem jön, mindig van más programja...)akkor bíznék benne!
2013. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha ez a helyzet lenne nálam, akkor nem mennék el sehova más fiúkkal! Nekem ő a legfontosabb és pláne, ha látom rajta, hogy rosszul érzi magát miatta(m)akkor inkább a kedvében járnék.
2013. jún. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!