Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bírjam rá a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bírjam rá a párom, hogy változtasson? L/24

Figyelt kérdés
2 éve vagyok együtt a barátommal, egy roppantul értelmes és intelligens férfi(28éves). Ennek ellenére mégis van egy dolog ami nem hagy nyugodni. Méghozzá a haverjai és a társasága..... 23-26 éves barátai vannak, akik messze nem olyan műveltek mint ő. Fesztiválokra járnak, hétvégén abból áll az életük, hogy igyanak és lezülljenek. Én pedig abszolút ennek az ellentéte vagyok! Nekem a barátőim is teljesen másak, iskolázattak, egyetemre járnak, nekem is komoly céljaim vannak az életbe, hétvégente nem zülleni jártuk hanem éttermekbe vagy bárokba. Engem nem hatnak meg a fesztiválok, a sátorozás a züllés.. a családom sem ilyen. És ne értsetek félre, nem egy elkényeztetett úri liba vagyok.. csak egy átlagos lány aki szeret korához megfelelően szórakozni. Én se vetem meg néha a discot és a normálisabb helyeket.De tanácstalan vagyok, hogy mit tehetnék, hogy ezektől a haverjaitól "elszakítsam".. mert csak beleviszik a rosszba és tele beszélik a fejét baromságokkal. A párom is egy iskolázott, jó családból származó férfi, nem értem mi keresni valója van ilyen társaságba. Neki is vannak céljai az életbe, de ezek az emberek többet ártanak mint használnak. Nagyon szeretem, tehát szakítani semmiképp nem akarok.. csak ez a társaság ami hátráltat.. Mit kellene tennem, hogy rábírjam a változásra?
2013. jún. 11. 12:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy egyszer menj el te is zülleni a haverokkal. Nem vicc.

Én azóta is szeretek fesztiválozni, hogy elmentem a párom barátaival.

Eleinte nekem is furcsa volt, de imádom. Kiderült, hogy nagyon értelmese manusok, csak különcködtek. Több volt bennük, mint amit kinéz belőlük az ember.


Oka van annak, hogy a barátod szereti őket. Nélkülük nem lenne az aki. Ezt azért gondold át.

2013. jún. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem válogathatod meg te az ő barátait!
2013. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el a barátaival együtt! Elszakítani?? Neked semmit nem ártottak. Téged gondolom csak az zavar, hogy nem olyan "rangúak", mint Te. Gondolom előtted is ők voltak a haverjai, azaz velük együtt olyan a párod, amilyen. És ő kedves, okos...
2013. jún. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem semmit nem tehetsz. A párod válogatja meg a barátait ő dönti el hogy kivel barátkozzon szerintem ő sem szól bele hogy te kikkel barátkozz. Értem én hogy nem tetszik ez neked de ameddig téged ez hátrányosan nem érint nem gátol meg az életed működésében addig ez így is marad.
2013. jún. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tisztázzuk mit jelent a züllés?


Ivás, kártyázás, hangos beszélgetés, hahotázás?

Ebben nincs semmi, van aki így vezeti le a feszültséget.


Sárban fetrengés, káromkodás, nők zaklatása?

Igen... gáz...

2013. jún. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"tele beszélik a fejét baromságokkal" - például? Mi számít baromságnak? A barátai hatására tesz valamit, amit amúgy nem tenne, és Neked nem tetszik, amit tesz? Ezt fejtsd ki légyszi!
2013. jún. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi van? Két év alatt rájöhetnél, hogy neki ők a barátok, semmi jogod nincs "megváltoztatni". A párunkat elfogadni szoktuk, nem pedig kifaragni, kényünk kedvünk szerint.... Ha nem tetszik, keress mást, de ne változtatgatni akarj. Szerintem ha ő elég értelmes férfi, el tudja dönteni egyedül is, mit akar.
2013. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A pasim ki nem álhatja a barátnőimet. Mert fiatalabb dilis csajok, nincs család gyerek mint nekünk. Fikázza őket... mit ér el vele? Összeveszünk. VELE... nem a barátnőimmel fogok szakitani hanem vele fogunk veszekedni. Ha tetszik ha nem nekem ők vannak... a kapcsolatom 7 éve tart a barátságok is szintén ekörüliek vagy még régebbiek is vannak. Ha nem tetszik neki így járt.

Annyi hogy nem csinálok közös programokat. Én megyek barátnőzni Ő mehet sörözni a haverokkal.


Ne szólj bele a baráti körébe mert még a végén tőled vesz fájdalmas búcsút.


28L

2013. jún. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
semmi jogod hogy valtoztas rajta, haverok > baratno, jobb ha elfogadod
2013. jún. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!