Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az oszt. Társaim már pasiznak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az oszt. Társaim már pasiznak. Egyik egy 8. -osal jár/járt a másik kettő meg az osztályból talált valakit.6. -osak vagyunk/voltunk.12-13 évesek vagyunk. Mi ez? Nórmálisak szerintetek? Manapság van ilyen, hogy ilyen korban járunk a másikkal?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 14:02
1 2
 11/17 SevN ***** válasza:
0%

Sziasztok!


Mert mi lesz ezekkel a lányokkal? Semmi, mi lenne? Annyi, hogy megszereztek olyan tapasztalatokat, amit más csak később, majd 25 éves korában próbál megszerezni és kiélni, magát, de az már cikibb lesz abban a korban. Vagy még később, amikor még nehezebb lesz. Vagy soha! Kövezzetek meg, de szerintem nincs ezzel semmi probléma, hogy próbálgatják a szexualitásukat ha kellőképp fel vannak világosítva, és nem csinálnak marhaságot. Lányok amúgy is korábban érnek mint a fiúk.


Üdv,

SevN

2013. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Igen próbálgatni kell, de nem 11-13 évesen...Gondolom te e-tájt kezdhetted azért véded ezt a korosztályt.

És hiába a felvilágosításoknak, mikor pont ez az a korosztály, amikor nem hisznek el semmit, maguk feje után járnak, azt hiszik mindenkinél okosabba, érettebbek?!

ÉS hogy mi lesz velük később? Túl lesznek X abortuszon, mert felelőtlenek...elkapnak valami nemibetegséget, mert felelőtlenek...:mondván ciki a gumi, nagylány vagyok minek használjam....és még sorolhatnám...

Persze biztos vannak kivételek, nem tagadom, csak még nem hallottam...élő példa (és lehet kamusnak nevezni) anno amikor még általánosos voltam az osztálytársamnak 7.-BEN volt abortusza... utána 9.ben, 10.ben már meg is tartotta, és most már 2 gyereknél tart...erről ennyit hogy mi lesz velük, és igen, jómódú családban nőtt fel ahol KAPOTT felvilágosítást pluszban, nem csak a suliban...

2013. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
ejsze! ma már nem azz öskorban élünk! nem tudtad??? nekem már 8 évesen volt pasim és 10 évesen szexeskedtünk is!! halaggy a korral te is, me le vagyol maradozva!
2013. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 SevN ***** válasza:
0%

Nem hallottál kivételt, mert az nem kivétel! Az ilyen szélsőséges, látványos eseteket hallja az ember, mint amit fentebb írtál, mert ennek van hírértéke. Persze az nem nagy szám, ha valaki szeretkezik 14 évesen a pasijával és nem lesz terhes és még élvezi is. Abba mi a pláne?

Meg mi az, hogy manapság ilyen korban járunk a másikkal? Régebben is ugyanúgy hajtották a lányokat ilyen korban a srácok, nem tudod az ösztöneid elnyomni, főleg ebben a korban. Csak megélni kell tudni, és ezt a tudást kéne átadni a fiatal korosztálynak, de ezt senki nem vállalja, se iskola, se szülő, senki! Inkább hadd higgyék, hogy ez bűn, tabu, tiltott dolog. Majd rájönnek huszonakárhány évesen, befrusztrálva, hogy el lett cseszve valami akkor, valami kimaradt az életükből.

2013. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Érdekes én nem k*féltem 11-13 évesen...sőt bőven elmúltam 16 amikor elvesztettem a szüzességem. Most 23 vagyok, azaz húszon éves...és nem, nem érzem hogy bármi kimaradt volna az életemből, mert nem k*félt végig az általános iskola felső tagozata.
2013. jún. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 SevN ***** válasza:

A kérdező amúgy nem is a szexről beszél, szal nem értem hogy jött ez szóba, azért 11 évesen valóban durva lenne elveszteni a szüzességet, én nem mondtam hogy nem:D

Az eredeti kérdésre visszatérve, normális, hogy nyitsz 12-13 évesen a másik nem felé. Van aki persze később nyit, van aki korábban, érettségtől függ.

2013. jún. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nálunk már az oviban is volt egy "pár" :D

(Az együtt járás abban merült ki, hogy a csaj mindig odaadta a srácnak az ő teáját, amit egyébként nem is szeretett)


Nem tudom, miért kell ezen egyeseknek szörnyülködni.

Kivéve persze, ha más is történik közben. Az viszont meg legyen a szülők gondja.

2013. jún. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!