Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire veszitek komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire veszitek komolyan a kapcsolataitokat és miért?

Figyelt kérdés

Főleg a fiatalabbak, 10-en, 20-on évesek véleménye érdekelne, idősebb korban nyilván már komolyan veszi az ember, ha megtalálta a társát.

A komolyság alatt nem azt értem, hogy nem csaljuk meg a másikat meg hasonlók, ez alapvető, inkább olyan szempontból érdekelne, hogy alapvetően ki hogy áll hozzá.

Tehát például néhány hónap után is már úgy érzed, hogy ő életed párja; vagy tegyük fel van két 20 éves, már akár évek óta együtt, a kapcsolat láthatóan nem jó, nem illenek össze igazán, de kitartanak egymás mellett, mert a problémákat meg kell oldani, nem szabad feladni stb... akik így gondolják, azok miért? Ilyen fiatalon, mikor valószínűleg jönne olyan ember, akivel tényleg összeillenének, csak az emlékek miatt mégse szakítanak.

Vagy a másik véglet, akiknek mindegy, hogy kivel vannak, csak legyen valaki, nem várnak a jóra, csak ha összejön valami, akkor benne vannak egyből, vagy csak repkednek egyik kapcsolatból a másikba...stb

Ilyesmikre gondolok. :)

Ti hogy látjátok ezt a témát? Hogy álltok a kapcsolataitokhoz?


2013. jún. 11. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
23 vagyok. 3 éve vagyok a párommal. Már az elején azt éreztem h ő nekem az igazi. Nagyon jól megvagyunk. Néha veszekszünk nade ki nem. Imádom őt és úgy érzem h ő is nagyon szeret engem. Ebben megerősít az is h nemrégen megkérte a kezem.
2013. jún. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem derült ki a kérdésből, hogy te mit tartasz komolynak. Van, aki szerint az a komoly, aki megpróbálja megoldani a problémákat és szenved, van, aki szerint meg inkább egyedül, mint egy rossz kapcsolatban.


Szerintem komolyan vettem az eddigi kapcsolataimat, de egy bizonyos határ után nem hiszem, hogy rendbe lehet hozni a dolgokat (megcsal, megüt - hogy csak nagyobb eseteket említsek).


Az meg, hogy el tudom-e vele képzelni az életemet... eddig azoktól kaptam a legnagyobb pofonokat, akikről az első pillanattól el tudtam képzelni. Most akkor ez jó vagy rossz? Nem gondolom, hogy ennyire fekete-fehér a dolog.

2013. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem 3 éve van barátom, sokat veszekszünk, voltak nagy problémák, úgy volt szakítunk de végül mindig megoldottuk. én úgy gondolom hogy őt már ismerem, ismerem a hülye dolgait, teljesen megbízom benne, olyan dolgokat mondok el neki mint amit senki másnak. szex téren is tudom hogy nem volt más lány, én vagyok neki az első ahogy ő nekem és ez voltaképp megnyugvás is, amíg azt mondja nem kell más neki (amit el is hiszek mert irtó jó vele a szex is) ezen kívül tudja mit szeretek, mi bánt, tuja hogy kell megnyugtatni ami másnak valószínű nem menne. annak ellenére mennyi "rossz" dolog történt már velünk, én úgy érzem összetartozunk és nem akarom elveszíteni. pedig tényleg jöhetne más.. semmiből nem tartana de nekem többet ő többet ér annál hogy csak így feladja a múltat.. a múltunkat. ezért sem értem a többi p*csát akik napokra összejönnek valakivel utána meg sírnak h hát milyen szerencsétlenek. a kitartás és az ész is voltaképp teljesen hiányzik belőlük
2013. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem keresem "életem szerelmét" mert szerintem olyan nő nincsen :D összejövök valakivel aki tetszik külsőre és belsőre is valamennyire.Aztán el vagyunk egy darabig.Nem tervezek hosszú távra.
2013. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem veszem komolyan.
2013. jún. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Komolyan veszem.

18

2013. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Anas penelope:

Nem gondolom egyik féle hozzáállást se jónak vagy rossznak, meg nem is bírálni akarom az embereket, csak érdekel, hogy ki hogy látja ezeket.

Mostanában sokat gondolkoztam ezen, többféle szemszögből is, aztán gondoltam meghallgatok még pár véleményt. :)

2013. jún. 11. 15:20
 8/9 anonim ***** válasza:
Viszont ha az a kérdés, hogy mennyire vesszük komolyan, akkor nem ért meghatározni, mi a komoly.
2013. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah, a jó vagy rossz az egy nagyon költői kérdés volt, nem várok rá választ, én sem tudom eldönteni, szerintem nem is kell.
2013. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!